Ola Żebrowska pokazała na Instagramie, jak zakłada MAJTKI! ”Stara baba z d**pą centralnie wypiętą w negatyw. Ogarnij się!”

Żona Michała Żebrowskiego wzbudza wiele kontrowersji. Ostatnio pokazała, w jaki sposób zakłada bieliznę. Po co to zrobiła?

Popularność Oli

Profil Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie śledzi ponad 140 tysięcy internautów. Żona popularnego aktora staje się coraz popularniejsza, ale jednocześnie wzbudza wiele kontrowersji. Zdjęcia i filmiki, które zamieszcza w mediach społecznościowych są kontrowersyjne. Ostatni film również wzbudził konsternację wśród jej obserwatorów.

Zajęta mama

Aleksandra wspólnie z Michałem Żebrowskim doczekała się trzech pociech. Para wychowuje Franciszka, Henryka i Feliksa. Zapracowana mama często pokazuje chwile z życia rodzinnego. Na zamieszczanych zdjęciach czy nagraniach, występuje w wersji naturalnej i nie maluje się na co dzień. Macierzyństwo pokazuje również w sposób naturalny. Nie ma w nim tylko blasków, są i cienie.

Kontrowersyjny post

Aleksandra Żebrowska najpierw zamieściła nagranie, na którym pokazuje jak próbuje założyć spodnie sprzed ciąży. To nie podobało się niektórym obserwatorom. Jednak z internautek napisała:

Stara baba z d… centralnie wypiętą w negatyw. Ogarnij się. Rozumiem, że świrujesz od braku wrażeń innych niż podcieranie bobasa, ale jesteś dziwna z brakiem samokontroli”

Aleksandra w odpowiedzi na tę opinię, zamieściła nagranie, na którym zakłada majtki. Robi to w błyskawiczny sposób. Żebrowska podpisała filmik:

#centralniewnegatyw #tutorial”

Czy celebrytka przesadziła ?

źródło: Instagram

zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze