Oleh z „Big Brothera” ma KORONAWIRUSA! Co z jego dziewczyną – Madzią?

Oleh Riaszeńczew ma koronawirusa. Jak się czuje chłopak Madzi Wójcik? Czy gwiazdka także jest zarażona?

Kim jest Oleh Riaszeńczew?

Oleh Riaszeńczew zyskał popularność po udziale w programie „Big Brother”, który wrócił jakiś czas temu na polskie ekrany po 11 latach przerwy. Ukrainiec związał się w show ze starszą od siebie Polką – Magdaleną Wójcik, która wygrała program. Mimo iż w ostatnim czasie dużo się plotkowało na temat rozstania pary, Oleh i Madzia wciąż są razem. Niestety, u Ukraińca zdiagnozowano właśnie koronawirusa.

Oleh ma koronawirusa

Oleh Riaszeńczew poinformował na swoim Instagramie, że ma koronawirusa. 21-latek opowiedział też o swoich objawach.

„Wykryto u mnie koronawirusa. Jest to totalnie przerąbane, ponieważ nie czuję się źle, nie mam gorączki, został mi tylko katar i to w sumie tyle. Od wczoraj nie mam smaku i węchu, ale wydaje mi się, że powoli wraca, bo lepiej czuję. No, ale nie mając już nawet żadnych objawów, albo prawie nie mając, muszę odbyć dwutygodniową kwarantannę. Zostaje myśleć, co robić w domu, czym się zająć, żeby nie zanudzić się na śmierć” – powiedział.

Czytaj też: 9-latka z koronawirusem skarżyła się na zmęczenie. Zmarła we śnie…

koronawirusa
IG

Uważa, że to „zwykła choroba”

Mimo iż Oleg złapał koronawirusa, uważa, że to zwykła choroba, jak każda inna.

„Moje zdanie na temat koronawirusa się nie zmieniło. Jak uważałem od samego początku, że to jest zwykła choroba i wokół tego jest wszystko bardzo nadmuchane, to dalej tak uważam, bo patrząc na mnie, ja tylko trzy dni miałem gorączkę (…). Trzeba nauczyć się z tym żyć i nie dać się zwariować, bo chorób jest naprawdę mnóstwo, a jedyne, co możemy, to uważać na siebie i swoje zdrowie, to najlepsze rozwiązanie”- stwierdził.

Czy Madzia, która mieszka z Olehem też jest zarażona?

„Ja nie miałam robionego testu, gdyż nie miałam wtedy żadnych objawów, więc nie wiem, czy mam wirusa, czy nie, ale pewnie będąc z Olo w jednym mieszkaniu non stop, lada dzień się zarażę” – powiedziała Pudelkowi.

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze