Olga Frycz jest w DRUGIEJ ciąży! Znamy płeć i imię dziecka!

Aktorka oznajmiła we wpisie w swoich mediach społecznościowych, że wkrótce zostanie mamą. Olga Frycz ujawniła też płeć i imię, jakim nazwie maluszka. Aktorka chce dziecko wychować samodzielnie, bez ojca pociechy.

Nowina dla fanów

Olga Frycz zamieściła na Instagramie post o tym, że spodziewa się dziecka. Jej córka Helenka wkrótce będzie miała rodzeństwo. Aktorka do wpis dodała też zdjęcie, na którym widać ją z ciążowymi krągłościami. Frycz napisała:

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze.

https://www.instagram.com/p/CP7jWBCpteo/

Wychowanie bez ojca

Jednocześnie aktorka ujawniła, że swoją pociechę zamierza wychować bez ojca. Olga Frycz stawia na „samodzielne macierzyństwo”. Taką decyzję podjęła ze względu na dobro swoich dzieci. Aktorka przekonywała:

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny i świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję.

Będzie mamą Zosi

Olga Frycz zdradziła, że zostanie mamą dziewczynki. Córeczce ma zamiar dać na imię Zosia. Aktorka napisała:

Jestem szczęśliwa i cóż mogę jeszcze więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu.

Olga Frycz ma już kilkuletnią  córeczkę Helenkę, którą też wychowuje samotnie. Ojcem dziewczynki jest Grzegorz Sobieszek, trener boksu tajskiego i psychopedagog. Para rozstała się, ale pozostaje w przyjaznych relacjach.

https://www.instagram.com/p/CPlYePPJyzo/

Źródło: Instagram/Olga Frycz

Zdjęcia: Instagram/Olga Frycz

 

Komentarze

Komentarze