Olga Frycz POKAZAŁA TWARZ CÓRKI Helenki! Fani skomentowali posiłek dziecka!

Olga Frycz postanowiła po raz pierwszy pokazać swoją córkę Helenkę, a post został zamieszczony przez młodą mamę na Instagramie.

W ostatnim jednak czasie Olga Frycz rozstała się ze swoim partnerem pomimo usilnych prób i starań ratowania związku. Psychologowie twierdzą, że człowieka można poznać po tym w jaki sposób rozstaje się ze swoim partnerem. Czy robi to w nerwach i agresji czy może w spokoju i opanowaniu.

 

„Pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić” – napisała na początku września aktorka.

 

Frycz wyznała także,  że darzy swojego partnera ogromnym szacunkiem, a dla dobra dziecka będą współpracować i nie zrezygnują ze wspólnego spędzania chwil.

 

ZOBACZ TEŻ:Ten rodzaj PRZEKĄSKI HAMUJE RAKA! Potwierdzają to liczne eksperymenty!

 

Do tej pory celebrytka nie ujawniała publicznie wyglądu swojej córeczki, ale kilka dni temu postanowiła to zmienić. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy dotyczących sposobu odżywiania dziecka. Fani dosłownie zaczęli komentować, to co roczna dziewczynka ma na talerzu.

 

Komentarze

Komentarze