Olga Frycz zapytała na Instagramie JAKI JEST NAJLEPSZY CZAS, ABY DZIECKO… ? To pytanie wywołało burzę wśród matek

Olga Frycz zadała pytanie na Insagramie, które poróżniło Internautki.

Przede wszystkim pytanie wywołało sprzeczne poglądy oraz komentarze. Aktorka ma 9-miesięczną córkę Helenkę. Jako młoda mama zastanawia się nad oddaniem córeczki do żłobka. Oto poniższy wpis jaki gwiazda zamieściła na Instagramie.

 

https://www.instagram.com/p/BzJXWUFoaZ9/?igshid=neqep7jlp07d

 

Jedna z przeciwniczek żłobka komentuje: „przeraża mnie to wszystko. Ten brak wiedzy. Te wypowiedzi. Biedne dzieci. Serce mi pęka. Bo dziecko powinno być minimum 3 lata w domu, przy kochanej osobie (mama, tata, babcia) a nie kurna w żłobku. Pierwsze 3 lata życia najważniejsze… Pieniądze, pieniądze, na co wam ludzie”?

Z kolei zwolenniczki tego pomysłu również nie pozostają obojętne. Jedna z matek podkreśla: „Oddałam dziecko do państwowego żłobka w wieku 13 miesięcy i to była najlepsza z możliwych decyzji. Chodzi o rozwój dziecka – jest niesamowita różnica, pomiędzy nim, a starszym synem, który był „nieżłobkowy” .

 

ZOBACZ TEŻ:Marina Łuczenko-Szczęsna ŚWIĘTUJE ROCZEK SYNKA! Zobacz, co napisała na Instagramie

 

Zdania są podzielone. Jak wiele rodzin tak wiele różnych czynników wpływajcych na decyzje. Należy pamiętać, że każde dziecko będzie rozwijać się inaczej, a decyzja o oddaniu do żłobka często wynika z sytuacji ekonomicznej rodziców.

 

Źródło:Instgram

Źródło zdjęcia: Instagram, Facebook

 

Komentarze

Komentarze