Oliwia Bieniuk odebrała W TYM świadectwo! Stylizacja może szokować!

Córka nieżyjącej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, za kilka dni podejdzie do egzaminu dojrzałości. Dziewczyna odebrała świadectwo szkolne w niecodziennej stylizacji. Ma fantazję?

Matura tuż, tuż

Oliwia Bieniuk dorasta na oczach całej Polski. Córka nieżyjącej już aktorki Anny Przybylskiej, chętnie pokazuje w mediach społecznościowych swoje życie prywatne. Dziewczyna chciałaby pójść w ślady swojej znanej mamy. Oliwia pragnie zostać aktorką i pierwsze kroki w tej dziedzinie ma już za sobą. Nastolatka interesuje się też modelingiem. Uczestniczyła już w kilku sesjach zdjęciowych. Na razie jednak musi zmierzyć się z egzaminem dojrzałości.

Świadectwo i stylizacja

Ostatnio Oliwia zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z odebrania świadectwa szkolnego. Dziewczyna pozuje na nim z przyjaciółmi. Zaskoczeniem okazała się stylizacja, w której wybrała się po świadectwo szkolne. Bieniuk założyła na siebie spodnie dzwony z motywem czarno-białych prążków. Spodnie są dość ekstrawaganckie i podkreślają długie nogi Oliwii. Podobnie jak białe buty, które założyła z tej okazji. Góra stroju jest już bardziej stonowana. Dziewczyna ma na sobie białą koszulę i czarną kurtkę.

Jak oceniacie?

źródło: Instagram

zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze