Opolska policja ZRYWA WSPÓŁPRACĘ z Piotrem Zeltem! Powodem obraźliwy wpis aktora!

Piotr Zelt w obraźliwy sposób w mediach społecznościowych zaatakował rzeczniczkę Straży Granicznej. Wielu internautów skrytykowało wpis aktora. Teraz opolska policja zrywa współpracę z Piotrem Zeltem.

Ostre słowa

Piotr Zelt w swoich mediach społecznościowych odniósł się do kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Aktor w obraźliwy sposób potraktował Annę Michalską czyli rzeczniczkę Straży Granicznej. Napisał:

Pani rzecznik SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PIS.

Wpis aktora odbił się szerokim echem nie tylko wśród internautów. Aktor postanowił zareagować i wyjaśnić swój wulgarny wpis. Napisał:

Mój komentarz dotyczył sprawy dzieci wywiezionych do lasu i aroganckiego traktowania rozmówców. Nie ma nic wspólnego z lekceważącym stosunkiem do munduru i formacji.

Policja zrywa współpracę

Kilka dni po obraźliwym wpisie opolska policja pochwaliła się współpracą z aktorem. Zelt promował masowe kontrole na autostradzie A4. Gdy o obraźliwym wpisie aktora zrobiło się głośno to opolska policja usunęła promocyjny klip z aktorem. Policja zamieściła też następujący wpis w mediach społecznościowych:

W związku z obraźliwymi wpisami dotyczącymi rzeczniczki Straży Granicznej, KWP w Opolu zrywa współpracę z Panem Piotrem Zeltem. Nieakceptowane są dla nas wypowiedzi obrażające przedstawicieli innych służb mundurowych. Jego wcześniejsze wypowiedzi nie były nam znane.

Czy opolska dobrze zrobiła, zrywając współpracę z aktorem?

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Piotr Zelt

Komentarze

Komentarze