OŚMIESZYLI SIĘ na oczach TŁUMU TURYSTÓW. Myśleli, że nie ma tam ZAKAZU i kąpali się na GOLASA w…

Dwóch turystów zostało ukaranych wysokimi mandatami. Panowie kąpali się w miejscu, gdzie był zakaz i słono zapłacili także wstydem.

Kąpiących się dwóch mężczyzn widziało tłumy turystów. Okazali się oni nudystami i jak twierdzili nie wiedzieli, iż w mejscu tym widnieje zakaz.

 

Jak informuje komendant straży Tatrzańskiego Parku Narodowego Edward Wlazło: „zabronione jest nie tylko kąpanie się w tatrzańskich jeziorach, ale i przebywanie poza szlakiem, a z kolei obnażanie się w miejscu publicznym to zachowanie nieobyczajne”.

Turyści w wieku 58 i 64 lat pochodzą z Brna w Czechach, a za kąpiel w Morskim Oku otrzymali mandaty po kilkaset złotych. W ostatnich dniach na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego przyłapano również dwie biwakujące osoby wraz z dużym psem w okolicach Nosala.

 

ZOBACZ TEŻ:Oszukuje umysł, bo świetnie smakuje. Jest równie NIEBEZPIECZNE co palenie ZWYKŁYCH PAPIEROSÓW

 

Należy pamiętać, że regulamin Tatrzańskiego Parku Narodowego zakazuje przebywania poza wyznaczonymi szlakami, biwakowania oraz wprowadzania psów. Obowiązuje również całkowity zakaz spożywania alkoholu, a papierosy można palić tylko w wyznaczonych do tego schroniskach górskich.

 

Źródło:tvpinfo/ pixabay

Komentarze

Komentarze