OSTATNIE zdjęcie Joanny Krupy przed porodem! WYGLĄDA…

To już dosłownie ostatnie chwile Joanny Krupy przed porodem. Lada dzień modelka urodzi córeczkę…

Długo wyczekiwana ciąża

Joanna Krupa dosyć późno zdecydowała się na zajście w ciążę, bo dopiero w wieku 40 lat. Piękna modelka przez wiele lat wolała robić karierę fotomodelki i ani myślała o zakładaniu rodziny. Aż do momentu, w którym poznała swojego obecnego męża Douglasa Nunesa, którego poślubiła w sierpniu ubiegłego roku w Krakowie. Podobno, kiedy mąż Joanny Krupy dowiedział się, że będzie miał córkę, popłakał się ze szczęścia. Wiadomo już, że dziewczynka będzie nosiła dwa imiona – Sophia Grace,

Czytaj też: Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Modelka jest przeszczęśliwa!

Wielka radość

Odkąd Joasia zaszła w swoją pierwszą ciążę wręcz promienieje szczęściem. Na jej Instagramie możemy znaleźć mnóstwo zdjęć dokumentujących zarówno ciążę, baby shower, jak i urządzanie pokoiku dla dziecka. Joasia postanowiła nawet upamiętnić ten wyjątkowy czas pozując do zdjęć nago.

Odliczanie…

Ostatnio na profilu Krupy pojawiło się zdjęcie ukazujące jej ogromny ciążowy brzuszek. Widać, że to już ostatnie chwile ciąży i za chwilę czeka ją poród o czym świadczy nie tylko termin ciąży (Joasia jest w 39. tygodniu ciąży a termin porodu przypada na najbliższy poniedziałek), ale również fakt, że brzuszek obniżył już się do porodu.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i czekamy na pierwsze zdjęcia maleństwa!

ostatnie
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze