Oto 3 sytuacje, w których MĘŻCZYZNA OKAZUJE CI SZACUNEK I MIŁOŚĆ!

Nie każdy mężczyzna jest romantykiem. Nie każdy facet obdarowuje kobietę kwiatami czy czekoladkami, ale bynajmniej nie oznacza to, że nie jest zakochany. W dzisiejszym artykule przestawiamy wam 3 sytuacje, w których mężczyzna okazuje miłość i szacunek do swojej kobiety!

  1. Troskliwym głosem przyznaje „Odpocznij, ja się tym zajmę”. 

Obydwoje jesteście zapracowani, zmęczeni, sfrustrowani. Jeśli usłyszysz od swojego ukochanego następujące słowa, zdaj sobie sprawę, że on naprawdę cię kocha i dba o twoje zdrowie. Chce pomóc, nawet, jeśli oznacza to, że będzie musiał wykonać więcej czynności czy obowiązków.

2. Dzwoni do ciebie, wysyła sms-y

Kobiety uwielbiają dostrzegać mankamenty, deficyty… ale rzadko dostrzegają proste czynności, które znaczą naprawdę wiele. Chociażby zwykły telefon od twojego partnera. Dzwoniąc i wysyłając sms-y przypomina ci o swojej obecności, chce byś wiedziała, że pamięta o tobie i tęskni.

Zobacz też: Poszła W TEJ „KREACJI” NA WESELE! Internauci nie mieli dla niej litości…

3. Stara się zrobić wszystko, by być blisko ciebie

Mężczyzn często posądzamy o brak empatii, uczuć. Okazuje się jednak, że wielu z nich naprawdę potrzebuje ciągłej obecności swojej partnerki. Przykład? Proszę bardzo. Jesteście na imprezie. W pewnym momencie znikasz chłopakowi / mężczyźnie z pola widzenia i nagle wpadajcie na siebie z powrotem. Słyszysz miłe „Ooo tutaj jesteś! Wszędzie cię szukałem. Jak dobrze, że jesteś!”. To znak, że chce być blisko ciebie, lubi twoją obecność, bynajmniej nie ma cię dość i lubi twoje towarzystwo.

Źródło: Women’s Health

Zobacz też: Jak nie przytyć w sezonie jesienno-zimowym? Trzymaj się tych wskazówek!

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze