Oto 7 rzeczy, których NIGDY nie należy mówić do mężczyzn!

Słowa mogą zrujnować nawet najbardziej udany związek. Kobiety wydają się być z natury bardzo wrażliwe, ale mężczyźni, choć mogą wydawać się gruboskórni, również mogą ucierpieć przez kilka niepotrzebnie wypowiedzianych słów.

Oto 7 rzeczy, których nigdy nie należy mówić do mężczyzn.

1. „Jesteś syneczkiem mamusi”

Spotykanie się z mamisynkiem zawsze jest trudne, ale jeśli kochasz swojego mężczyznę i chcesz spędzić z nim resztę swojego życia, nigdy nie mów mu, że jest „syneczkiem mamusi”.

Zaakceptuj ten fakt i nie staraj się go zmienić. Jeśli mężczyzna jest „synkiem mamusi” w wieku 20 lat, będzie nim także w wieku 40 lat.

2. Nie opowiadaj o swoich byłych i nie pytaj go o jego byłe

Chociaż dobrze wiemy, że nie powinniśmy koncentrować się na wcześniejszych związkach, czasem aż korci nas, by poznać więcej szczegółów na temat byłej dziewczyny swojego chłopaka.

Unikaj rozmów o ex-dziewczynach oraz twoich ex- chłopakach, a już zwłaszcza pytań o intymne szczegóły.

mężczyzn
Pixabay

3. „Nie umiesz się bawić”

Jeśli facet, z którym się spotykasz jest introwertykiem, zależy zaakceptować ten fakt i docenić inne jego cechy. Kochasz imprezy i wiesz jak się dobrze bawić, jednak twój partner nie lubi imprez, ale to nie znaczy, że nie może się
dobrze bawić.

Pomyśl dwa razy, zanim powiesz mu: „Nie umiesz się bawić, jesteś taki nieśmiały i nudny”. Gdy mu to powiesz, prawdopodobnie nigdy więcej nie będzie chciał cię widzieć, bez względu na to, jak bardzo cię kocha.

Czytaj też: Błędy popełniane podczas RANDKI! Błąd numer 5 pojawia się NAGMINNIE i od razu PRZEKREŚLA SZANSĘ NA ZWIĄZEK!

4. „Czy jestem piękna?”

Jeśli chcesz zwiększyć swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości, zostaw swojego faceta w spokoju. Podczas gdy mężczyźni mogą pomóc kobietom zwiększyć pewność siebie, nigdy nie powinno się pytać partnera: „Czy jestem piękna?”. Jeśli on naprawdę cię kocha, powie ci o tym bez pytania.

Jeśli twój mężczyzna nie komplementuje cię, to nie znaczy, że nie jesteś piękna. Prawdopodobnie po prostu nie pała do ciebie miłością.

5. „Fatalnie się ubierasz”

Jeśli nie podoba ci się sposób, w jaki ubiera się twój mężczyzna, nie mów mu o tym. Jeśli mieszkacie razem, możesz powoli pozbyć się jego starych ubrań i kupić mu nowe. Jeśli nie, spróbuj iść z nim na zakupy, gdy zechce następnym razem kupić sobie nową koszulkę lub spodnie. Jeśli powiesz mu, że ma straszny gust, negatywnie wpłyniesz na jego samoocenę.

6. „Kiedy znowu do mnie zadzwonisz?”

Gdy jesteś na pierwszej randce z mężczyzną, który ci się podoba, aż korci cię, by zapytać go, kiedy znowu się spotkacie. Jednakże, nie rób tego. On pomyśli, że jesteś nachalna, a większość facetów unika takich dziewczyn.

7. Nigdy nie osiągniesz sukcesu

Jeśli twój partner ma spokojne usposobienie i nie może podjąć poważnej decyzji, nie pytając cię o radę, aż korci cię, żeby powiedzieć: „Jesteś facetem, powinieneś być odważny, pewny siebie i nastawiony na sukces. Nigdy nie osiągniesz sukcesu, ponieważ jesteś urodzonym pechowcem”.

Nigdy mu tego nie mów. Nie tylko zniszczysz wasz związek, ale też sprawisz, że on naprawdę uwierzy w to, że ma pecha. Wspieraj go, motywuj, inspiruj go i pomagaj mu, ale nigdy nie rób mu wyrzutów.

Budowanie silnej i zdrowej relacji nigdy nie jest łatwe. Ważne jest, aby rozumieć swojego partnera, wspierać go, kochać i pomagać mu stać się szczęśliwszym człowiekiem. On, z kolei, powinien zrobić to samo dla ciebie. Jeśli jesteś w toksycznym związku, to lepiej zakończyć go już teraz.

Źródło: Womanitely.com

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze