Oto Elizabeth Debicki! Polka, która zagra księżną Dianę w kolejnym sezonie „The Crown”. Pasuje do tej roli? (FOTO)

Piękna i niezwykle utalentowana Elizabeth Debicki to australijska aktorka, o polskich korzeniach, która nie tak dawno została nazwana „nadzieją Hollywood” ma teraz okazję zawojować świat rolą „królowej ludzkich serc”. Czy efektywnie wykorzysta swoją szansę?

Podbije Hollywood?

Fabryka snów od zawsze przyciąga do siebie młode, śliczne i bardzo zdolne aktorki, które przykuwają uwagę widzów z całego świata.  Dużo wskazuje na to, że kolejną z nich stanie się niezwykła Elizabeth Debicki. Co ciekawe ma ona już na koncie kilka uznanych przez krytyków ról, a niebawem czeka ją nie lada wyzwanie, wcielenie się w księżną Dianę Spencer w netfliksowym serialu The Crown.

Czytaj też: William i Harry mogli mieć INNE IMIONA. Księżna Diana się NIE ZGODZIŁA

Kim jest Elizabeth Debicki?

Aktorka urodziła się trzydzieści lat temu w Paryżu. Jej ojciec był z pochodzenia Polakiem, zaś matka Australijką z korzeniami irlandzkimi. Obydwoje byli uznanymi tancerzami baletowymi. Gdy ich córka skończyła pięć lat, jej rodzina przeprowadziła się do Melbourne w Australii, gdzie aktorka mieszka do dziś. Początkowo poszła w ślady rodziców, trenując balet, ale z czasem pokochała i ostatecznie wybrała teatr. Rozpoznawalność przyniosła jej przede wszystkim rola Jordan Baker w filmie Wielki Gatsby, za którą aktorka zdobyła nagrodę AACTA  i zabłysnęła w świecie filmu.

Zapracowana artystka

Wszystko wskazuje na to, iż o 29-latce niedługo zrobi się głośno. Bowiem pod koniec miesiąca na ekrany kin wchodzi długo oczekiwany film Christophera Nolana Tenet, w którym aktorka jest odtwórczynią głównej roli żeńskiej. Mimo młodego wieku, gwiazda już może pochwalić się zachwycającym portfolio. Oprócz przygotowań do zgrania postaci Lady Di, Australijka pracuje obecnie na planie trzeciej serii Strażników galaktyki, gdzie gra czarny charakter – kosmitkę Ayeshę.

Zobaczcie instagramową fotografię Elizabteh Debicki. Podobna do księżnej Diany? Wygląda niesamowicie, prawda?

Rola
Instagram

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Istagram

 

Komentarze

Komentarze