Oto GŁÓWNY powód, dla którego POLKI ZDRADZAJĄ swoich mężów!

Okazuje się, że coraz więcej współczesnych kobiet decyduje się na zdradę. Dlaczego tak się dzieje? Jakie są główne motywacje kobiet? 

Współczesne Polki konkurują z mężczyznami w wielu dziedzinach, nie inaczej jest w seksie. Są bardziej świadome swojej seksualności, prawa do jej ekspresji i zaspokojenia. Sięgają więc po to, co było dotąd domeną męską: realizację potrzeb poza stałym związkiem, jeśli ten z jakiegoś powodu nie spełnia oczekiwań – przyznaje seksuolog Elżbieta Stefańczyk z Centrum Medycznego ENEL-MED.

Dlaczego kobiety zdradzają? 

-Ich aktualny partner nie spełnia tzw. oczekiwań (przykładem może być chociażby wysokie libido, które nie współgra z potrzebami seksualnymi partnera),

-Czują się zaniedbane emocjonalnie,

-Robią to z ciekawości, szukają nowych wrażeń,

-W związku z partnerem nastąpił całkowity rozpad pożycia seksualnego.

Za wszelką cenę, nie chcą rozbijać rodziny…

Specjaliści są zaniepokojeni stosunkiem kobiet do zdrady. Okazuje się, że większość pań mimo związku z innym mężczyzną nie chce dopuścić do rozpadu małżeństwa.

Profesor Alicia Walker z Uniwersytetu Stanowego Missouri postanowiła jakiś czas temu opowiedzieć o swoich rozmowach z kobietami, które pozostają w związku małżeńskim, jednocześnie będąc w związkach z „kochankami”.

Te kobiety faktycznie dobrze lustrowały kochanków, aby uniknąć emocjonalnego przywiązania. Szczególnie poszukiwały mężczyzn, którzy nie byliby zagrożeniem dla ich małżeństw i rodzin. Więc tak naprawdę szukały seksu bez emocji. 

Źródło: Fakt

Zobacz też: Twój mężczyzna unika seksu? Być może CIERPI NA TĘ PRZYPADŁOŚĆ

Komentarze

Komentarze