Oto najbardziej stylowa marynarka tej jesieni! Wygląda obłędnie!

 

Pożyczona z męskiej szafy marynarka całkiem nieźle odnalazła się też w kobiecej garderobie. I choć panujące  trendy wciąż się zmieniają, ona ani myśli wychodzić z mody. A przynajmniej jeszcze nie w tym sezonie. I mimo, że tej jesieni ma w sobie coś z typowej sztywniary, to nadal czuje się bardzo  swobodnie wśród najmodniejszej śmietanki towarzyskiej. Zobaczcie! 

Marynarka to ten element garderoby, który w  branży modowej siedzi  już wiele lat  i nic nie wskazuje na to, by wybierał się na emeryturę. Dzieje się tak, ponieważ wciąż jest  ona niezastąpioną częścią wielu stylizacji. Tych   eleganckich, jak i casualowych. Stąd narzucenie marynarki na prosty T-shirt potrafi totalnie odmienić z pozoru basicową stylizację. A jej uniwersalność sprawia, że z łatwością wpasuje się w każdą porę roku.

Coś tu się kroi!

Okazuje się, że tegoroczna jesień zrobiła ukłon w stronę lat 80 i wybrała model luźniejszy, dość ciekawie   skrojony, z usztywnioną, nieco obniżoną linią ramion, najlepiej w kolorze szarym(choć beż również jest mile widziany). Przygarnęła też do siebie kratkę, szczególnie tę wyjątkowo drobną. Dodatkowo wszystko dopięła na ostatni guzik. Tym samym domyślamy się, że  te dwurzędowe wyrzuciła na dalszy plan, co nie oznacza, że sieciówki z nich całkowicie zrezygnują. Nadal będą lubianym i stylowym trendem.

https://www.instagram.com/lauraslittlelocket/

https://www.instagram.com/cocobeautea/

https://www.instagram.com/nadiaanya__/

https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Jeśli chodzi o kolor szary, to już klasyk wśród jesiennych stylizacji. Jest jednak o tyle elastyczny, że zgra się z niemal każdą inną barwą. A przez to, że należy do kolorów bardziej stonowanych, taką szarą marynarkę można połączyć np. z czerwonym dopasowanym golfem lub z grubszym ażurowym lub plecionym swetrem. Dodatkowo świetnym patentem na podkręcenie stylizacji może być wywinięcie rękawów swetra na zewnątrz. Taki sprytny ruch pozwoli nam uzyskać zgraną i spójną całość! A jeśli do tego podkreślimy talię ciekawym paskiem, idealnie wpasujemy się do najnowszych, jesiennych kolekcji prestiżowych domów mody.

https://www.instagram.com/itsjustinesjournal/

https://www.instagram.com/itsjustinesjournal/

https://www.instagram.com/galeria_krakowska/

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/cccshoesbags/

 

Komentarze

Komentarze