Oto NAJBRUDNIEJSZY przedmiot w pokoju hotelowym! Nie zgadniesz do czego używają go klienci!

Jaki jest najbrudniejszy przedmiot, który możemy znaleźć w hotelowym pokoju? Okazuje się, że jest to…

Najbrudniejszy przedmiot w pokoju hotelowym

„Najbrudniejszy przedmiot w pokoju hotelowym to nic innego, jak wiaderko z lodem, ponieważ goście często uciekają się do wyjątkowo nieprzyjemnych sposobów jego używania” – czytamy na portalu Daily Express.

Klienci używają go do…

Jak pokazują wyniki badań, na powierzchni takich pojemników może gromadzić się wiele bakterii, ponieważ klienci hotelowi używają ich np. wtedy, gdy nie mogą dostać się do toalety lub nagle zwymiotują. Ponadto personel hotelowy nie zwraca wystarczającej uwagi na czyszczenie wiaderek i z reguły nie ma specjalnych wymagań dotyczących ich dezynfekcji.

Czytaj też: Chris z „Hotelu Paradise” ma NOWĄ dziewczynę! ŁADNA?

hotelowym
Pixabay

„Pracowałem jako sprzątacz i wiem, jak często ludzie niewłaściwie używają pojemnika na lód. Kiedy pierwszy raz się z tym spotkałem, zapytałem szefa, co zrobić, myśląc, że pojemnik trzeba będzie włożyć do zmywarki lub coś w tym stylu. Powiedział mi, żebym go po prostu wypłukał” – ujawnił jeden z uczestników wątku na Reddicie.

W związku z tym goście hotelowi, którzy chcą skorzystać z takiego wiaderka, powinni wziąć pod uwagę standardy sanitarno-higieniczne i na przykład użyć plastikowej torby na lód przed włożeniem go do pojemnika.

Spodziewaliście się, że ludzie mogą używać wiaderek na lód do tak haniebnych celów?

Źródło: Reddit, Daily Express

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze