Oto największa rodzina w Wielkiej Brytanii! Nie zgadniesz, ile mają dzieci!

Rodzina Radfordów jest uznawana za największą rodzinę w Wielkiej Brytanii. Rodzice i gromada dzieci z trudem mieszczą się na wspólnych zdjęciach. Matka urodziła swojego pierwszego syna jak miała 14 lat!

Wielka rodzina

Rodzinę Radfordów tworzy 45-letnia Sue i jej maż, 50-letni Noel. Para poznała się, gdy kobieta miała 7 lat. Sue urodziła pierwszego syna, gdy miała zaledwie 14 lat. Para wzięła ślub po narodzinach pierwszego syna, który teraz ma już 31 lat. Gdy młoda mama miała 17 lat to urodziła córkę. W 2018 roku kobieta urodziła swoje 21 dziecko. Wiele wskazywało na to, że to będzie ostatnia pociecha Radfordów. Jednak tak się nie stało.

 

22 dzieci

Dwa lata później na świat przyszło dwudzieste drugie dziecko Radfordów. Łącznie małżeństwo ma 10 chłopców i 12 dziewczynek. Najstarszy Christopher ma 31 lat i m już dwoje własnych dzieci. Rodzina utrzymuje się z zasiłków i z piekarni, którą prowadzi ojciec. W ciągu roku szkolnego ta wielka rodzina wydaje na zakupy 300 funtów tygodniowo.

Fortuna na prezenty

Największym wyzwaniem dla Radfordów jest zorganizowanie świąt. Przygotowanie posiłków nie jest łatwe dla takiej gromady dzieci. Lodówka jest tak pełna, że nie da się jej prawie zamknąć. Największą atrakcją jest otwieranie prezentów. Zakup podarków dla wszystkich to koszt pięciu tysięcy funtów. Jednak radości jest co niemiara. Radfordowie nigdy ze sobą się nie nudzą.

 

Źródło: Wprost

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze