Oto NOWA Miss Polonia 2019! Kim jest i jakie ma plany?

Wczoraj wieczorem odbyły się wybory Miss Polonia 2019. Która z dziewczyn zdobyła ten zaszczytny tytuł?

Wczoraj w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbyła się finałowa gala Miss Polonia 2019. Podczas wyborów zaprezentowało się 20 finalistek. Kandydatki zaprezentowały się przed jurorami m.in. w sukniach ślubnych oraz strojach kąpielowych. W tym roku koronę miss zdobyła Karolina Bielawska.

Kim jest Karolina Bielawska?

20-letnia Karolina Bielawska pochodzi z Łodzi i studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Jej ogromną pasją są podróże. Jak sama przyznaje, uwielbia odkrywać nowe miejsca, poznawać ludzi, kulturę i nowe zwyczaje.

Karolina Bielawska przyznała, że udział w konkursie piękności był jej wielkim marzeniem i cieszy się, że w końcu się ono spełniło. Zdradziła, że jej ulubioną gwiazdą jest Martyna Wojciechowska i chciałaby prowadzić taki program jak ona. Bielawska przyznała, że jako Miss chce pomagać kobietom, żeby były bardziej pewne siebie.

A oto finałowa trójka

  • Miss Polonia 2019 – Karolina Bielawska, Łódź, woj. łódzkie, 20 lat
  • I Wicemiss Polonia – Aleksandra Kielan, Częstochowa, woj. śląskie
  • II Wicemiss Polonia – Karina Nowak, Żory, woj. śląskie

Co dalej?

Teraz Karolina będzie przygotowywała się do kolejnych konkursów piękności, ponieważ zgodnie z tradycją, laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie, takich jak Miss World, Miss Universe i Miss Grand International.

Trzymacie kciuki za Karolinę? Podoba wam się?

Czytaj też: Miss Polski NASTOLATEK 2019 wybrana! Jak WYGLĄDA i CZYM chce się zajmować w przyszłości?! (FOTO)

nowa
Instagram
nowa
Instagram

nowa

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze