OTO prawdziwe powody odpadania z „Tańca z gwiazdami”! Twórcy długo to ukrywali?!

W ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” z show pożegnał się Akop Szostak i jego partnerka Sara Janicka. Widzowie popularnego programu zostali jednak wprowadzeni w błąd. Akop nie odpadł bowiem z show tylko dlatego, że źle tańczył. Poznajcie prawdziwe powody, dla których musiał się pożegnać z polsatowskim show…

Jesteś szalona 

Piątkowy odcinek „Tańca z gwiazdami” rozpoczął się od szalonej prywatki. Wszyscy uczestnicy zatańczyli swój pierwszy taniec do hitu zespołu Boys „Jesteś szalona”. Akop i Sara zdobyli 18 punktów, ale ich szczęście nie trwało niestety długo.

Fala krytyki

Jurorzy byli dla Akopa bezlitośni i nie szczędzili mu słów krytyki. Szostak usłyszał, że w tańcu „jego ciało jest za sztywne, a stopy nie ruszają się w rytm muzyki”. Pod koniec programu okazało się, że to właśnie on opuści tego dnia show.

Czy to przypadek? 

Akop Szostak miał ostatnio poważne problemy z kręgosłupem, które utrudniały mu nie tylko taniec, ale też wykonywanie wielu codziennych czynności. To dlatego jurorzy „Tańca z gwiazdami” zdecydowali się wyeliminować Akopa z obawy przed tym, że dalsze treningi na parkiecie mogłyby skończyć się u niego poważną kontuzją.

Zniesmaczeni widzowie show

Zdaniem niektórych osób, jurorzy nie zachowali się w tej sytuacji tak, jak powinni i lepiej byłoby, gdyby wprost powiedzieli, dlaczego Akop Szostak odchodzi z programu.

A jakie jest wasze zdanie?

Czytaj też: OTO prawdziwe powody odpadania z „Tańca z gwiazdami”! Twórcy długo to ukrywali?!

Źródło: Pikio.pl

Zdjęcie: YouTube

 

Komentarze

Komentarze