”OTWÓRZ OCZY”. Zobacz co Natalia Siwiec przekazała na licytację WOŚP

O Natalii Siwiec zrobiło się głośno w 2012 roku, przy okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Wówczas okrzyknięto ją „Miss Euro 2012” i na stałe zagościła w rodzimym show-biznesie. Celebrytka jest w szczęśliwym związku z Mariuszem Raduszewskim, a owocem ich miłości jest 4-letnia córeczka Mia.

 

Obecnie Natalia z rodziną przebywają w Tulum (Meksyk). To tam celebrytka zakupiła swój drugi dom, w którym niedawno zorganizowała parapetówkę. Na imprezie byli obecni m.in rodzice i siostra modelki. Na Instagramie Siwiec można było obserwować relację z tego wydarzenia, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć jak od środka wygląda nowy dom celebrytki. Na nagraniu Natalka powiedziała z radością:

 

Nowy domek, nowy domek. Nie ma mebli jeszcze, niczego nie ma.

 

Pobyt w domu celebrytki na licytacji WOŚP

Przypomnijmy że zebrane środki z tegorocznego 30.finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Natalia jak co roku postanowiła wesprzeć WOŚP, przekazując na licytację siedmiodniowy pobyt w swoim meksykańskim domu! Zwycięzca licytacji zostanie osobiście oprowadzony przez Natalkę po Tulum, która jak powiedziała pokaże mu Meksyk z własnej perspektywy:

 

Dzień dobry, moje promyki świetliste. Ze względu na to, że dzisiaj jet 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ja chciałam wystawić na aukcję, troszeczkę późno, ale na szczęście nie jest jeszcze za późno. Chciałabym wystawić na aukcję bardzo wyjątkową rzecz, uważam, pobyt siedmiodniowy w naszym domu w Tulum, oprowadzenie po Tulum przez te siedem dni i pokazanie Tulum od naszej strony, tak jak my to widzimy

 

Dodatkową atrakcją, którą zaoferowała modelka zwycięzcy ma być ceremonia w prywatnej jaskini, co jak zapewnia jest ogromnym przeżyciem na poziomie duchowym:

 

Również ceremonia w cenocie, ceremonia Sound Heal, w wyjątkowym, pięknym, prywatnym cenocie, do którego nie każdy ma dostęp. Ta licytacja jest również pod hasłem: otwórz oczy, ponieważ uważam, że to doświadczenie otworzy oczy osobom, które wezmą w nim udział. Także zapraszam do licytacji

 

https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

„OTWÓRZ OCZY”

Tak Natalia Siwiec nazwała licytację, nawiązując tym samym zarówno do przeżyć duchowych które ma doznać zwycięzca licytacji, jak również do tegorocznego finału, z którego środki zostaną przekazane na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

 

Aukcja najwyraźniej przypadła do gustu, ciesząc się dużym zainteresowaniem. Obecnie osiągnęła kwotę 100 tysięcy złotych.

https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Komentarze

Komentarze