Otylia Jędrzejczak pokazała zdjęcie prosto ze szpitala. Pływaczka wygląda na niewypoczętą, ale…

Otylia Jędrzejczak- 35-letnia mistrzyni olimpijska oraz wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski pokazała w sieci zdjęcie prosto ze szpitala, na którym…

Na Instagramie Otylia postanowiła podzielić się ze swoimi fanami szczęśliwą nowiną, a więc tym, że po raz drugi została mamą.

 

„Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowną opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi, czyli dr Marcie i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama”– taki post na Instagramie zamieściła Otylia.

 

ZOBACZ TEŻ:Ta historia chwyta za serce! Panna Młoda ZMARŁA tuż PRZED OŁTARZEM, ale zostawiła po sobie…

 

Na zdjęciu widzimy noworodka, ale ubranka nie zdradzają jednoznacznie płci.

Niebieska bluzeczka malucha może być sygnałem, że Otylia Jędrzejczak została mamą chłopca. Z drugiej zaś strony kocyk w jednorożce miałby znowuż sugerować dziewczynkę. Jak jest naprawdę?

Otylia Jędrzejczak w 2017r. urodziła córeczkę Marcelinę. Ojcem dziewczynki jest partner Otylii, nauczyciel wychowania fizycznego, Paweł Przybyła.

 

https://www.instagram.com/p/B2b6DDmo-xR/?igshid=ty3j42qx1ir2

 

Źródło:edziecko

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze

Komentarze