Panna młoda ZGINĘŁA podczas robienia zdjęć ślubnych! (WIDEO!)

Pewien pan młody na długo zapamięta dzień swojego ślubu. Nie będą to jednak miłe wspomnienia, ponieważ tego dnia widział swoją ukochaną żonę ostatni raz w swoim życiu.

Wybrali się na sesję na plaży

W chińskim mieście Wenzhou w prowincji Zhejiang pewna panna młoda zginęła podczas robienia zdjęć ślubnych. Materiał zarejestrowany przez naocznego świadka został opublikowany na stronie internetowej Newsflare.

Czytaj też: Sylwia Bomba o swojej PAMIĘTNEJ kreacji na ślubie przyjaciółki: „Nigdy nie założyłabym sukienki, która…”

Jak doszło do tragedii?

Zdjęcia ślubne odbywały się nad brzegiem morza, w trakcie burzowej pogody. Nagle pannę młodą, fotografa i charakteryzatorkę zdjęć pochłonęła ogromna fala, która wyniosła ich prosto w morze. Niestety, nie udało się ich uratować. Później ratownikom udało się odnaleźć martwe ciała panny młodej i wizażystki. Ciało fotografa wciąż jest poszukiwane.

Filmik z dramatycznymi wydarzeniami opublikowano na YouTube, ale po jakimś czasie go usunięto. Teraz nagranie jest dostępne w serwisie internetowym Newsflare.

To zdarzenie to jasny dowód na to, że nie należy robić za wszelką cenę zdjęć, zwłaszcza nad samym brzegiem morza, kiedy pogoda pozostawia wiele do życzenia.

Wideo do zobaczenia tutaj.

Źródło: Newsflare

Zdjęcie: Newsflare

Komentarze

Komentarze