PARALIŻUJĄCA wizja Jackowskiego! „BOJĘ SIĘ tej swojej przepowiedni” – sam przyznaje…

Jeżeli sam jasnowidz Krzysztof Jackowski wypowiada takie słowa, to robi się naprawdę poważnie…

Nowa wizja Jackowskiego

Czy przez koronawirusa z Wuhan może wkrótce dojść do wojny? Tak przynajmniej twierdzi znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.

„Obecną sytuację w związku epidemią koronawirusa łączyłbym z moją przepowiednią, która lokuje się w 2020 roku. Kilka lat temu mówiłem, że rok 2019 będzie ostatnim w miarę spokojnym, a rok 2020 obedrze nas ze złudzeń, i że pokój na świecie zostanie zachwiany. Mówiłem też, że przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać. Nie wiedziałem wówczas, co to znaczy. A teraz, nosimy maseczki, stoimy 2 metry od siebie, bo… boimy się oddychać. Zaznaczam, to są moje słowa sprzed około 4 lat. Boję się tej swojej przepowiedni” – mówi Krzysztof Jackowski.

Czytaj też: FATALNE wieści! Wykryto nową, ZMUTOWANĄ formę koronawirusa! Co to oznacza?

Jackowskiego
IG

Trudny czas na świecie

Zdaniem Jackowskiego, Europa i cały świat stanęły właśnie w obliczu wyjątkowo trudnej sytuacji. Nie wyklucza, że wszystko może się nawet zakończyć wojną.

„Nie twierdzę, że ten okręt wojenny wysłany przez USA na Morze Południowochińskie jest wypowiedzeniem wojny, natomiast jest jakimś celem prowokacyjnym, który będzie pokazywać, że w każdej chwili na świecie może wybuchnąć wojna. Ten okręt to jest pewna symbolika pokazania. Trump lubi czasami robić takie sprzeciwy w sposób spektakularny. Ten statek, to taka flaga amerykańska pokazana Chinom i światu. Nic poważnego z tego nie będzie. Mam jednak inne odczucie. Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego. Trzeba spojrzeć na Europę i Bliski Wschód. Europa może doznać poważnej destrukcji. Pytanie, czy niektóre państwa nie myślą o tym, żeby Unię Europejską rozerwać, zwłaszcza po pandemii, kiedy nastąpi ogromny kryzys gospodarczy. W moim odczuciu zacznie się bardzo niedobrze dziać w Europie. Ta rzeczywistość po pandemii nie będzie już taka sama, będzie się rozrywać” – mówi „Faktowi” Krzysztof Jackowski.

Będzie wojna?

Jasnowidz z Człuchowa wypowiedział słowa, które mogą budzić prawdziwą grozę.

Świat stoi w obliczu wojny i w tym roku będziemy mieli tego mocną świadomość. Obawiam się, że ta moja wizja, że przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać, jest bardzo realna” – przepowiada Jackowski.

Czytaj też: Polacy boją się koronawirusa, a tymczasem NADCIĄGA…?!

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze