Dziecko i Figura

Główna

Pasażerowie samolotu nie wierzyli własnym oczom! Para kochanków najpierw się pobiła, a następnie…

Pasażerowie samolotu linii lotniczych Aer Lingus zapamiętają ten lot na długo! Wszystko za sprawą niesfornych kochanków, którzy kilkukrotnie pokłócili się na pokładzie samolotu. Z relacji innych pasażerów wynika, że doszło między nawet do rękoczynów. To nie koniec historii! Po wszystkim para udała się do toalety, gdzie prawdopodobnie doszło do chwil miłosnego uniesienia.

Inni klienci linii Aer Lingus nie wierzyli własnym oczom. Kochankowie z Irlandii zachowywali się bardzo niekulturalnie, byli wobec siebie bardzo niemili, a wręcz agresywni. W pewnym momencie doszło między nimi do sprzeczki, która zakończyła się rękoczynami. Co ciekawe, żadne z partnerów nie było pod wpływem alkoholu.

Świadkowie, którzy podróżowali w tym samym czasie liniami Aer Lingus potwierdzili, że para z Irlandii udała się wspólnie do toalety pokładowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w którymś momencie z ubikacji zaczęły dobiegać jednoznacznie kojarzące się dźwięki i odgłosy.

Zaalarmowano załogę airbusa, która wyprosiła Irlandczyków z ubikacji i nakazała im powrót na swoje miejsca – informuje turecki serwis AirportHaber.

Po wylądowaniu Irlandczycy zostali zatrzymani przez turecką policję. Rzecznik prasowy linii lotniczych potwierdził, że para została z powrotem odesłana do Dublina, ponieważ firma Aer Lingus wymówiła obowiązującą do tego momentu umowę.

„Stosujemy politykę zero tolerancji wobec takich zachowań”- poinformowali przedstawiciele Aer Lingus.

Źródło: o2

Zobacz też: Samochód zjechał z trasy i uderzył w drzewo! Zginęło dziecko


Zdjęcie: wikipedia
  
Wyżej