Paula Tumala jest w ciąży! BĘDZIE MIAŁA…

Gwiazda klipów Donatana jest w swojej pierwszej ciąży. Będzie synek czy córeczka?

Pierwsza ciąża gwiazdki

We wrześniu Paula Tumala głosiła, że jest w ciąży. Modelka nie posiadała się wówczas z radości. Jak się właśnie okazuje, Tumala zostanie od razu podwójną mamą! O tym, że będzie miała bliźniaki 29-latka poinformowała na swoim Instagramie.

To bliźniaki!

„Cześć kochani 💕Jakiś czas temu marzyłam o tym, aby poznać kogoś, kto odmieni moje życie, nada mu sens. Poznałam Go. Kolejnym moim marzeniem, była moja własna RODZINA. Udało się! Będę niedługo mamą 🤰🏼Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki… i to właśnie jest niesamowite!!! Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się – TAK!!! Właśnie tak!!! Będziemy mieli bliźniaki ❤️❤️Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć‼️ Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami ❤️!!!!” – napisała podekscytowana Tumala.

„Spodziewaliście się takiej wiadomości?” – dodała.

Pozostaje nam tylko pogratulować jej bliźniaków. Jaką płeć dzieci obstawiacie? Będzie dwóch chłopców, dwie dziewczynki czy może parka?

Dodajmy tylko, że ponętna Słowianka jest już w 7. miesiącu ciąży.

AKTUALIZACJA!

PAULA ZDRADZIŁA, ŻE URODZI DWIE DZIEWCZYNKI! JESZCZE RAZ GRATULUJEMY!

Czytaj też: DZIWNE BLIŹNIAKI. Jeden jest STARSZY od drugiego o 5 TYGODNI!

https://www.instagram.com/p/B5FUaNIgb4i/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze