Paula Tumala schudła! Jak ona to zrobiła?

Paula Tumala, jedna ze słowianek Donatana na jakiś czas zrezygnowała z show biznesu. To za sprawą tego, że ponad rok temu została mamą bliźniaczek-Anastazji i Nadii. Nie zniknęła jednak z Instagrama, gdzie codziennie wrzuca coś na swoje instastory. Dzięki nim mogliśmy się dowiedzieć m.in. tego co gotuje danego dnia czy na co chorują jej córeczki.

W ostatnim czasie widzimy na jej profilu dużą zmianę. Bowiem swoim obserwatorom pokazała się w obcisłej bluzce, która podkreślała jej figurę. Nie widać już śladów po ciążowym brzuszku, a pięknie zarysowaną talię.  Sama celebrytka wspomniała, że szykuje się do powrotu do show biznesu i do sesji zdjęciowych. Powiedziała również, że robi póki jest szczuplejsza, bo nie wie czy znowu nie nabierze na siebie ciałka.

Widać po jej wypowiedziach, że ma duży dystans do siebie i mimo trudności w zrzuceniu zbędnych kilogramów nie przejmuje się tym. Często wspomina o tym, że jej priorytety się zmieniły. Odkąd urodziły się dziewczynki to one są najważniejsze. To one są numerem jeden o czym również świadczą posty celebrytki.

My zastanawiamy się, jak Paula Tumala przy dwójce dzieci zdołała aż tyle schudnąć. Wiemy, że jest to ciężkie przy natłoku obowiązków. Podejrzewamy, że jest to efekt biegania i ćwiczeń oraz pilnowania tego co się je. Sama Tumala jakiś czas temu zdradziła, że nie jest zwolenniczką drakońskich diet, jednak jak twierdzi świadomie dobiera swoje posiłki. A wy jak myślicie? Dzięki czemu Paula tak schudła? A może Wy macie jakieś magiczne sposoby na wrócenie do szczupłej figury po ciąży? Dajcie znać czy Wam się udało zrzucić zbędne kilogramy.

Źródło:https://www.instagram.com/paulatumala/

Źródło:https://www.instagram.com/paulatumala/

Komentarze

Komentarze