PAULINA KRUPIŃSKA i SEBASTIAN KARPIEL-BUŁECKA: będzie trzecie DZIECKO???

Paulina Krupińska to polska modelka i prezenterka telewizyjna. Zdobyła tytuł Miss Polonii 2012, była także uczestniczką Miss Universe w 2013 roku. Prywatnie mama dwójki dzieci- córeczki Antosi i synka Jędrusia, żona wokalisty zespołu Zakopower, Sebastiana Karpiela- Bułecki. 

Odkąd na świecie pojawiły się dzieci, słowo „kariera” nie ma dla mnie aż tak wielkiego znaczenia (…)Przyjmuję tylko te oferty, które coś za sobą niosą. Praca wyłącznie dla pieniędzy kompletnie mnie nie interesuje. Na przykład konsekwentnie odmawiam odważnych sesji. Nie są mi do niczego potrzebne. Nie mam potrzeby afiszowania się ze swoją nagością i nie wiąże się to z żadnymi kompleksami czy brakiem pewności siebie. Całe życie oceniono mnie przez pryzmat urody. Wystarczy! Znam swoją wartość, nie muszę jej sztucznie budować – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami magazynu „Flesz”.

Modelkę zapytano również o jej plany rodzicielskie. Na pytanie czy wraz z mężem planują trzecie dziecko, odpowiedziała w następujący sposób:

Nie ukrywam, że myślimy o trzecim dziecku – przyznaje w wywiadzie. Metryka nam leci, młodsi też już nie będziemy. Sebastian się śmieje, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami, żeby nie był starym ojcem. Z drugiej strony kiedy masz już dwójkę dzieci, które robią się coraz bardziej samodzielne, życie rodziców ma zupełnie inny komfort. Między Tosią i Jędrkiem jest nieduża różnica wieku i kolejny mały człowiek to byłby piękny prezent. Nie mówię „nie” –powiedziała Paulina Krupińska.

Źrodło: Magazyn Flesz

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: Te czynniki zabijają LIBIDO! Brak ochoty na seks może być wywołany PRZEZ…

Komentarze

Komentarze