Paulina Krupińska opublikowała wymowne zdjęcie! Fani składają gratulacje!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka obchodzili wczoraj drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji na Instagramie byłej Miss pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie. Fani od razu ruszyli z gratulacjami!

Druga rocznica ślubu

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka obchodzili wczoraj drugą rocznicę ślubu. Para pobrała się dokładnie przed dwoma laty w urokliwej drewnianej świątyni w Kościelisku. Wśród weselnych gości nie zabrakło wielu polskich gwiazd. W tłumie weselników można było wypatrzeć m.in. Agnieszkę i Piotra Woźniaków-Staraków, Marcelinę Zawadzką, Rozalię Mancewicz czy Staszka Karpiela-Bułeckę. Wkrótce później na świat przyszły dzieci pary – Paulina i Sebastian mają córkę Antoninę (ur. 27 lipca 2015) i syna Jędrzeja (ur. 15 maja 2017).

Czytaj też: PAULINA KRUPIŃSKA i SEBASTIAN KARPIEL-BUŁECKA: będzie trzecie DZIECKO???

zdjęcie
IG

Wyjątkowy prezent od męża

Z okazji drugiej rocznicy ślubu Paulina wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak trzyma w dłoniach bukiet pięknych czerwonych róż od męża oraz balon-serce. Na pewno to nie jedyny prezent, jaki Paulina otrzymała od Sebastiana z okazji rocznicy, ale tylko tym była miss zdecydowała się pochwalić w sieci.

“Jesteś taka piękna! Najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu!”.

“Uwielbiam was, żyjcie długo i szczęśliwie i przede wszystkim – razem!”.

“Przepiękna! Wszystkiego najlepszego!” – pisali fani.

Pozostaje nam życzyć im kolejnych wielu lat bycia razem!

zdjęcie
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze