Paulina Rzeźniczak urodziła córkę! Wyznała, jak czuje się po porodzie

Kilka dni temu Jakub i Paulina Rzeźniczakowie powitali na świecie swoją pierwszą córeczkę.

 

Nowina o narodzinach maluszka została przekazana światu przez samego sportowca, który podzielił się wzruszającym zdjęciem nowonarodzonej Antosi. Jednak dopiero Paulina postanowiła odezwać się do swoich obserwatorów na Instagramie, dzieląc się swoimi emocjami związanymi z macierzyństwem.

 

Od samego początku ciąży Paulina Rzeźniczak aktywnie dzieliła się swoim życiem na platformach społecznościowych, pokazując radość i oczekiwanie na przyjście na świat swojej córeczki. Teraz, po narodzinach, ponownie postanowiła podziękować wszystkim za wsparcie i ciepłe słowa.

 

instagram.com/paulina_rzezniczak

W relacji na InstaStories Paulina wyznała swoją wdzięczność za wszystkie gratulacje i wiadomości, jakie otrzymała od swoich obserwatorów. Podkreśliła, że cieszy ją, że ludzie troszczą się o nią i zastanawiają, jak się ma po porodzie. Emocje wzięły górę, a Paulina z trudem powstrzymywała łzy podczas przemówienia.

 

Paulina Rzeźniczak nie zapomniała również o tym, że przez pewien czas ograniczyła swoją aktywność na Instagramie. Dlatego postanowiła się odezwać i podzielić się aktualnymi wydarzeniami z jej życia rodzinnego. Wyraziła również plany dotyczące aktywności w mediach społecznościowych po narodzinach córeczki, obiecując, że będzie dzielić się z obserwatorami szczegółami ze swojego życia rodzinnego oraz przemyśleniami na temat macierzyństwa.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak (@jakubrzezniczak25)

 

W krótkim przemówieniu na Instastories Paulina Rzeźniczak podsumowała, że wszyscy czują się dobrze i cieszą się spędzanym wspólnie czasem w domowym zaciszu. Obiecała również, że niedługo będzie aktywniejsza na Instagramie i będzie dzieliła się z obserwatorami swoimi doświadczeniami z macierzyństwa oraz wyborem produktów dla swojej córeczki.

 

Ta emocjonalna wiadomość Pauliny Rzeźniczak z pewnością wywołała wzruszenie i radość wśród jej wielbicieli, którzy od samego początku śledzili jej podróż przez ciążę i teraz dzielą się z nią radością związanej z narodzinami córeczki.

 

Źródło: media

Maryla Rodowicz szczerze o swoich finansach. Nie może pozwolić sobie na…

Komentarze

Komentarze