Paweł Golec świętuje 20 ROCZNICĘ ŚLUBU! Chwali się żoną i córkami!

Muzyk świętuje dwudziestą już rocznicę ślubu. Ze swoją żoną Katarzyną stworzyli szczęśliwą rodzinę. Para doczekała się dwóch córek. Starsza z nich chce pójść w ślady ojca.

20 wspólnych lat

Dla Pawła Golca rodzina jest jedną z najważniejszych spraw w życiu. Sam pochodzi z rodziny wielodzietnej, dla której ważna jest tak bardzo muzyka. Paweł Golec ceni sobie wspólnie spędzany czas. Muzyk wspólnie ze swoją żoną Katarzyną świętuje 20 rocznicę ślubu. Z tej okazji muzyk zamieścił w swoich mediach społecznościowych rodzinne zdjęcie. Widać na nim rodzinę Golców, która wspólnie  spędza czas na plaży.

Instagram/ Paweł Golec

Rodzinna tradycja

Na rodzinnym zdjęciu widać córki Katarzyny i Pawła Golców. Maja i Anna bardzo wyrosły. Paweł Golec pod rodzinnym zdjęciem napisał ciepłe słowa do swojej żony z okazji 20 rocznicy ślubu:

Dziś mija 20 lat wspólnej podróży z Kasią. Życzę bardzo dużo miłości Tobie Kasiu- przez kolejne lata. Dziękuję, że jesteś. Jestem szczęściarzem.

To zresztą nie pierwszy wpis, w którym Paweł Golec tak ciepło i z uczuciem wypowiada się o ukochanej żonie. Muzyk jest też dumny ze swoich córek. Starsza Maja ma już 18 lat i jest bardzo podobna do mamy. Maja ma talent muzyczny i chce iść w ślady znanego taty. Dziewczyna na własne konto na TikToku i zamieszcza na nim własne wykonania znanych piosenek. Maja nie tylko śpiewa, ale też gra na pianinie. Młodsza córka, Anna ma 8 lat i znając zamiłowanie rodziny Golców do muzyki, zapewne też rozwija rodzinną pasję.

Instagram/Paweł Golec

Źródło: Instagram/Paweł Golec

Zdjęcia: Instagram/Paweł Golec

 

 

Komentarze

Komentarze