Paweł Królikowski umierał w otoczeniu bliskich. Przy jego szpitalnym łóżku byli nawet…

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wieloma osobami w naszym kraju. Nie tylko jego bliskimi, przyjaciółmi oraz fanami, ale także zwykłymi obywatelami…

Nie żyje Paweł Królikowski

W czwartek polskimi mediami wstrząsnęła informacja o tym, że nie żyje Paweł Królikowski. Aktor jeszcze przed świętami trafił do jednego z warszawskich szpitali. Królikowski walczył z nowotworem, jednak szczegóły dotyczącego stanu jego zdrowia nie były do końca znane. Wiadomo, że przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłużał, ponieważ był to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

Był wycieńczony chorobą

Wiele osób wierzyło, że Królikowski pokona chorobę i w końcu wyjdzie do domu. Niestety, jego stan był poważniejszy niż to się mogło wydawać. Mimo iż jeszcze niedawno żona aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapewniała, że jej mąż ma się coraz lepiej, wycieńczony chorobą Królikowski zmarł.

umierał
IG

Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki

Według informacji „Super Expressu”, jakiś czas temu lekarze postanowili wprowadzić aktora w śpiączkę farmakologiczną. Został z niej wybudzony tuż przed śmiercią.

„Leżał na oddziale intensywnej terapii. Był w śpiączce przez miesiąc. Po wybudzeniu nie był w stanie sam oddychać. Przy życiu podtrzymywał go specjalistyczny sprzęt. Po wybudzeniu [wszyscy z rodziny] odzyskali nadzieję, że będzie lepiej” – mówi informator tabloidu.

Czytaj też: Już wiadomo na co naprawdę ZMARŁ Paweł Królikowski?!

IG

Czuwali przy nim najbliżsi

Królikowski zmarł w otoczeniu swojej najbliższej rodziny. Przy jego szpitalnym łóżku byli nawet jego rodzice – Jadwiga i Jan Królikowscy.

Jak donosi „Super Express”, rodzice aktora na co dzień mieszkają w Zduńskiej Woli, ale kiedy tylko dowiedzieli się, że ich ukochany syn umiera, natychmiast postanowili przyjechać do warszawskiego szpitala.

„Przyjechali kilka dni przed jego śmiercią i czuwali przy jego łóżku. Pani Jadwiga i Pan Jan są w rozpaczy” zdradza informator tabloidu.

Paweł Królikowski często wspominał w wywiadach, że jego rodzinny dom był skromny, ale za to bardzo ciepły i pełen miłości…

Czytaj też: Szokujące informacje! Tuż przed śmiercią Paweł Królikowski był w…

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze