Paweł Królikowski w teledysku! Wideo porusza

Grupa utalentowanych polskich aktorów wzięła niedawno udział w wyjątkowym projekcie dla seniorów. Wśród nich był Paweł Królikowski, który wkrótce po nagraniach trafił do szpitala…

„Artyści dla Skolimowa”

Daniel Olbrychski, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Kurowska, Wiktor Zborowski, Olga Bończyk, Piotr Machalica oraz Paweł Królikowski z żoną Małgorzatą, to tylko niektóre z gwiazd, które zaangażowały się w wyjątkowy projekt dla mieszkańców Domu Artysty Weterana w Skolimowie.

W ramach akcji „Artyści dla Skolimowa” nagrali piosenkę, do której właśnie ukazał się teledysk. Szczególną uwagę zwraca Paweł Królikowski, który od dwóch miesięcy walczy o życie w jednym z warszawskich szpitali…

Czytaj też: Fatalne wieści! Paweł Małaszyński jest w szpitalu z powodu…

teledysku
YouTube

Kiedy powstał klip?

Teledysk do utworu „Jest taki dom”, który napisali Marek Dutkiewicz i Marcin Nierubiec, nakręcono kilka miesięcy temu, a biorący w nim udział artyści wystąpili w nim zupełnie za darmo. Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera klipu na YouTube.

„Cieszymy się, że tyle znanych gwiazd zgodziło się na udział w nagraniach piosenki i teledysku. Wszyscy wystąpili charytatywnie i całkowicie bezpłatnie” – zdradził w rozmowie z portalem Plejada.pl współautor piosenki – Marcin Nierubiec.

teledysku
YouTube

Skąd wziął się ten pomysł?

Nierubiec zdradził, że po jednej z wizyt w Domu Artysty Weterana, zrobiło mu się żal mieszkańców, ponieważ jeszcze kilkanaście lat temu byli pierwszoligowych gwiazdami, a dziś prawie wszyscy z nich są zapomniani przez publiczność. To właśnie dlatego postanowił nakręcić dla nich klip.

„Dość regularnie odwiedzam Dom Artysty Weterana, ostatni raz byłem tam kilka miesięcy temu. Byłem pod wrażeniem elegancji i wysokiej kultury jego mieszkańców. Pomyślałem, że warto byłoby stworzyć coś, co przypomniałoby o nich. Niby dużo się mówi o tym domu, ale nie wszyscy wiedzą, że wciąż potrzeba wielu środków na utrzymanie. Wiadomo, jak ktoś jest gwiazdą na topie, to wszyscy o nim pamiętają, ale jeśli apogeum kariery mija, coraz mniej osób pamięta o tych artystach. Warto pamiętać o tych legendach, zwłaszcza że wciąż są w świetnej formie, zarówno fizycznej, jak i intelektualnej” – zdradza Plejadzie.

teledysku
YouTube

Szczególną uwagę zwraca Paweł Królikowski, który w teledysku pojawił się z żoną Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Okazuje się, że nagrania odbyły się tuż przed tym, jak aktor trafił do szpitala.

Wideo do obejrzenia poniżej!

Czytaj też: Paweł Wilczak BOI SIĘ o swoich synów! Zaczęli…

teledysku
YouTube

Źródło: Plejada.pl

Zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze