Paweł Małaszyński WRACA po 3-letniej przerwie! Gdzie go zobaczymy?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanek Pawła Małaszyńskiego! Popularny aktor wraca po 3-letniej przerwie w karierze. Zagra w popularnej produkcji Polsatu. W jakiej zobaczymy go roli?

Przerwa w karierze

Paweł Małaszyński  jest jednym z najlepszych i zarazem najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Jego talent aktorski mogliśmy podziwiać w wielu filmach i serialach, takich jak np. „Magda M.”,  „Twarzą w twarz”, „Czas honoru” czy „Lekarze”.

Po roli w głośnym serialu TVN-u „Belle epoque” aktor postanowił jednak zniknąć na 3 lata z ekranu! Aktor wróci już wkrótce w najnowszej produkcji Polsatu, a konkretnie w serialu „Przyjaciółki”.

Czytaj też: Fatalne wieści! Paweł Małaszyński jest w szpitalu z powodu…

Paweł
IG

Zagra w „Przyjaciółkach”

Serial „Przyjaciółki” jest jedną z najpopularniejszych produkcji Polsatu. Akcja dzieje się w Warszawie. Jego bohaterkami są cztery kobiety po trzydziestce, które przyjaźniły się w liceum i od ostatniego spotkania klasowego odnowiły swój kontakt. W serialu już wkrótce zobaczymy Pawła Małaszyńskiego, który wraca po 3-letniej przerwie w karierze.

„Paweł Małaszyński dołączy do 16. sezonu serialu. Jego postać namiesza w życiu jednej z bohaterek, która pod koniec poprzedniej transzy stanęła na życiowym rozdrożu. Aktor już niedługo wchodzi na plan. Jeśli widzowie polubią ten wątek, będziemy chcieli go kontynuować” – donosi informator „Faktu”.

Wystąpi u boku…

Aktor zagra u boku takich gwiazd jak Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. Jak się odnajdzie grając u boku najpiękniejszych polskich gwiazd? Przekonamy się już niebawem!

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze