Pazura chce mieć KOLEJNE dziecko? Odpowiedź Edyty – bezbłędna!

Edyta Pazura, to 33-letnia żona znanego aktora -Cezarego Pazury. Para ma razem troje dzieci, co czyni ich już w obecnych czasach rodziną wielodzietną. Macierzyństwo dla Edyty wydaje się być pierwszoplanową rolą, o czym świadczą choćby rodzinne zdjęcia na portalach społecznościowych.

Jak wspomnieliśmy Edyta chętnie spędza czas ze swoimi dziećmi: najmłodszej Amelii, najstarszego Antoniego Józefa i środkowej Rity. Gwiazda chętnie pozuje do zdjęć z nimi w trakcie codziennych, domowych zajęć. Nie szczędzi obserwującym na Instagramie ani zdjęć, ani relacji na Instastories. Chętnie wypowiada się również jako znawczyni w tej dziedzinie.

Takie zachowanie pozbawia intymności, ale też ośmiela followersów, którzy mają śmiałość pytać o najdrażliwsze tematy, często uchodzące za tzw. „tabu”. Ostatnio również miało miejsce takie wydarzenie. Bowiem jedna z fanek zapytała Edytę czy planują z Cezarym jeszcze dzieci.

Na co celebrytka żartobliwie odpowiedziała:

Sorry kochanie, ten bar już spłonął. Zamknęłam interes.

Nieco potem dodała kolejny slajd dotyczący tego, że z przyczyn technicznych jej podcast będzie dostępny w weekend. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie późniejsza relacja. Bowiem, jak wyjaśniła Edyta Pazura jedna z obserwujących powiązała wiadomość o podcaście z wspomnianymi „przyczynami technicznymi” oraz o dzieciach w jedno. Edyta nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, bowiem dowcipnie dodała:

Z przyczyn technicznych dzieci też nie będzie.

Jak myślicie dlaczego Edyta nie planuje kolejnych dzieci? Według nas doskonale daje sobie radę z trójką. Dla wielu matek może być wspaniałym przykładem. Warto dodać, że w tym wszystkim celebrytka nie ogrzewa się w blasku męża, a świeci własnym-ciepłym, jasnym światłem.

Źródło: Instagram/Edyta Pazura

Źródło: Instagram/ Edyta Pazura

Komentarze

Komentarze