Dziecko i Figura

Główna

PEDOFIL wysyłał na Facebooku wiadomości do młodych dziewcząt! Nie zgadniesz, CO im proponował!

pedofil

27-letni Abdul Khalid z Longsight w Manchesterze, wysyłał jednoznaczne wiadomości do uczennic na Facebooku, przedstawiając w nich swoje chore fantazje. Najmłodsza z jego ofiar miała niespełna 12 lat…

Sprośne wiadomości

Sąd przesłuchał już groźnego pedofila, który wysyłał młodym dziewczynom wiadomości, w których pisał, że chce je zgwałcić i zapłodnić. Jedna z jego ofiar miała zaledwie 12 lat.

Zboczeniec napisał innej, 15-letniej dziewczynce, że nie może się doczekać spotkania i uprawiania z nią seksu i że chciałby zapłodnić ją i jej koleżanki. Mężczyzna czatował z inną dziewczynką o tym, że chciałby ją spotkać w parku w Stretford i marzy o tym, by ją „dotknąć”.

Chore fantazje

W zapisach z czatu, które policja otrzymała od Facebooka, Khalid wyraźnie napisał, że chce sprawić, by dziewczyna zaszła z nim w ciążę. Powiedział też, że zamierza ją „zgwałcić”. Wyraził również pragnienie, żeby podczas aktu seksualnego miała na sobie szkolny mundurek. Khalid na szczęście nigdy nie spotkał żadnej ze swoich ofiar w realu.

Pedofil był już w przeszłości skazany na trzyletni okres więzienia za podobne przestępstwo – podżeganie dziecka do aktywności seksualnej.

Czytaj też: ATAK PEDOFILA – 14-letnia Brytyjka „zgwałcona przez 55-letniego włoskiego barmana”! Jak do tego doszło?

Wyrok dla pedofila

Podczas środowej rozprawy w Manchesterze, Khalid został skazany na dodatkowe 32 miesiące więzienia. Mężczyzna ma jeszcze 15 wcześniejszych wyroków skazujących, w tym za narkotyki i przestępstwa komunikacyjne.

Podczas rozprawy sędzia David Stockdale, powiedział: „Są to bardzo poważne przestępstwa seksualne, ponieważ istniał w nich silny element uwodzenia. To cyniczne, w pełni świadome przestępstwa. Wykorzystywałeś naiwne, młode dziewczyny. To była chęć zepsucia tych młodych dziewcząt dla własnej satysfakcji seksualnej. Twoje czyny były całkowicie samolubne. Nie zwracałeś uwagi na ich dobro. W związku z tym powinieneś ponieść należytą karę”.

Źródło: The Mirror

Zdjęcie: Screen YouTube

  
Wyżej