Piasek „j*bać PiS” pożegnał się z „The Voice Senior”! W show zastąpi go ZNANA PIOSENKARKA!

Andrzej Piasek w ostatnim czasie zyskał na popularności. Niestety nie stało się to za sprawą nowych utworów, a odważnych wypowiedzi w mediach. Również i w czasie urodzin wypowiedział się niewybrednie na temat obecnych partii. Czy miało to wpływ na zmiany w obsadzie programu”The Voice Senior”?

Piasek podczas świętowania, nad tortem zaśpiewał:  „j*bać PiS i j*bać Konfederację”. Nagranie udostępnił Negral, ściągając na Piaska lawinę komentarzy. Tych pochlebnych, ale nie tylko. Głuche na to nie było TVP, które wydało oświadczenie, że ubolewa, że ktoś mógł w taki sposób wyrazić się o stacji, w której pracuje.

Stacja, jak przypuszczamy nie chciała mieć w swojej ekipie człowieka, który jest nielojalny, a wypowiedź Andrzeja nie musiała być incydentalna.

Andrzej, jak przypuszczamy zdawał sobie sprawę z tego, że nie zasiądzie już w jury programu. Oficjalnie o tym opowiedział podczas wywiadu z Agatą Młynarską. Wspomniał, że program, w którym był jurorem był wspaniały i że nie ma podstaw do tego, aby żałować.

Program ruszy bez wokalisty. Zagadką jednak pozostaje kto go zastąpi. Jedno ze źródeł podaje, że nową osobą w jury będzie Maryla Rodowicz. Ponadto według ustaleń z programem pożegna się też Witold Paszt.

Co myślicie o tych zmianach? Chcielibyście zobaczyć w „The Voice Senior” Marylę Rodowicz? Nam ten pomysł się bardzo podoba. Czekamy na kolejną edycję, będziemy ją śledzić z uwagą.

Źródło: Super Express, Instagram,

Zdjęcia: Instagram

Źródło: https://www.instagram.com/p/B464JfXnczR/

 

Komentarze

Komentarze