Piasek OFICJALNIE potwierdził, że jest GEJEM! Mamy komentarz!

Artysta na antenie radiowej przyznał, że jest homoseksualny i śpiewa o uczuciu, którym darzy osobę tej samej płci. Piosenkarz w końcu potwierdził, że w jego życiu jest miłość i to miłość do mężczyzny. Zaapelował też o tolerancję.

Zaśpiewał o miłości

Andrzej Piaseczny na swojej najnowszej płycie zatytułowanej 50/50 zaśpiewał piosenkę pod tytułem Miłość. Artysta płytę stworzył wspólnie z Majką Jeżowską.

We wspomnianym utworze Piaseczny śpiewa:

Nie możesz zasnąć i przestać śnić,

a życie chciałbyś dzielić tylko z nim”

Podczas audycji radiowej, w której był gościem w Radiu Zet, piosenkarz powiedział, że ten utwór jest o nim. Andrzej Piaseczny w programie mówił:

Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, a do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem”.

 

 

 

Poparcie środowiska LGBT

Coming out Andrzeja Piasecznego spotkał się z gorącym poparciem środowisk LGBT. Organizacje gejowskie wspierają Piasecznego i gratulują mu odwagi. Twierdzą, że lepiej późno, niż wcale powiedzieć prawdę o sobie. Piosenkarz unikał zwierzania się ze swojej prywatności i mówienia o związkach, w które jest zaangażowany. Teraz w piosence śpiewa o miłości do mężczyzny? Kim może być wybranek artysty?

Źródło: Radio Zet

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze