Piękne piersi dzięki diecie?Te produkty czynią cuda!

Nie tylko skalpel jest w stanie powiększyć rozmiar piersi. Mogą to zrobić też niektóre produkty spożywcze. Sprawdź co i w jaki sposób wpłynie na twój wygląd.

Estrogen wpływa na wielkość piersi

Estrogen jest hormonem żeńskim , który odpowiada za rozpoczęcie cyklu menstruacyjnego. Dzięki estrogenowi twoje ciało staje się okrąglejsze a piersi pełniejsze. Najwięcej tego hormonu powstaje podczas okresu dojrzewania. Jeśli twoje piersi wydają ci się za małe, to być może zbyt wcześnie weszłaś w okres dojrzewania. Pokutuje mit, że jedzenie tłuszczu może powiększyć rozmiar piersi. Jednak to nieprawda. Najwięcej pożytku przyniesie wykonywanie ćwiczeń a nie pochłanianie tłustych dań.

Fitoestrogeny znajdziesz w ziołach

Warto zmobilizować organizm do produkcji estrogenu . Można też dostarczyć go bezpośrednio z jedzenia. Wiele produktów zawiera estrogen oraz fitoestrogen. Znajdziesz go w ziołach i roślinach. Dostarczanie dużej ilości fitoestrogenu może powiększyć rozmiar biustu.

Koper włoski dobry dla piersi

Koper włoski jest jednym z najlepszych produktów. Zawiera bardzo dużo fitoestrogenów takich jak: fotoanetol, anetol, dianethol. Koper włoski urozmaici sałatki, kanapki czy zupy.

Białko to budulec estrogenu

Chude mięso zawiera duże ilości białka. A ono jest podstawowym budulcem hormonów, w tym przypadku estrogenu. Mięso to też znakomite źródło witamin z grupy B, które są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz metabolicznej przemiany białek, tłuszczów i węglowodanów.

Zielone warzywa skarbnicą fitoestrogenów

Brokuły, brukselka, szpinak, kiełki lucerny czy kapusta są bogate w fitoestrogeny. Zawierają też wapń, żelazo, przeciwutleniacze. To wpływa na nasze zdrowie ,ale i na wygląd piersi. Produkty te zmniejszają produkcję testosteronu a to z kolei zwiększa produkcję estrogenu.

Ostrygi a biust

Ostrygi zawierają dużo białka i mają zawartość tłuszczu. Zawierają mangan, który wspomaga budowanie tkanki biustu. Warto wprowadzić owoce morza do swojej diety i cieszyć się efektami.

Dynia ujędrnia

Zawiera dobre tłuszcze i białka. Nie tylko wpływa na jędrność piersi , ale wspomaga działanie pracę mózgu i serca.

Migdały budują tkankę piersi

Zawierają dużą ilość zdrowych kwasów tłuszczowych. Mają wpływ na budowę tkanki piersi. U mężczyzn stymulują produkcję testosteronu.

źródło: myfitness.gazeta,pl

zdjęcie: istockphoto.com

 

Komentarze

Komentarze