Przez 15 LAT BYŁA W CIĄŻY. Pierwszy raz jako 14-letnia dziewczynka

Noel i Susan Radford, mieszkający w Wielkiej Brytanii, mają liczną rodzinę. Para doczekała się aż 20 dzieci. Co u nich słychać?

Kobieta po raz pierwszy zaszła w ciążę, gdy miała 14 lat. Ta nowina nie przeraziła Noela i Susan, wręcz przeciwnie — byli szczęśliwi. Pięć lat po narodzinach syna postanowili postarać się o kolejne dziecko.

Potem kolejne dzieci przychodziły na świat niemal rok po roku albo w odstępie 2 lat. Kobieta była w ciąży łącznie przez ok. 15 lat swojego życia.

Rodzina Radfordów jest szczęśliwa, choć żyje skromnie. Dbają o to, by razem spożywać śniadania. Zazwyczaj to płatki z mlekiem. W trakcie posiłku wypijają 18 litrów tego produktu mlecznego i zjadają 2 duże paczki płatków.

Noel i Susan nie korzystają ze wsparcia finansowego, by utrzymać liczną rodzinę. Ich dochód pochodzi z piekarni, którą prowadzi mężczyzna.

Co ważne, rodzice co roku zabierają swoje dzieci na wakacje i kupują im prezenty na okoliczność świąt i urodzin.

Najmłodsze dziecko Radfordów to Archie, który urodził się we wrześniu 2017 roku. Zgodnie stwierdzili, że nie chcą już powiększać rodziny.

Tym bardziej że najstarsza córka ma już własne dzieci, a tym samym Noel i Susan — wnuki. Ciekawe, czy kobieta pójdzie w ślady mamy i doczeka się równie licznej rodziny?

20 dzieci, Noel i Susan Radford

Zobacz też: Ma 42 lata i 20 DZIECI, którymi CHWALI SIĘ W INTERNECIE. Czy planuje kolejne?

Źródło: thesun.co.uk
Źródło zdjęć: Facebook

Komentarze

Komentarze