Pierwszy występ Jacka Kawalca z Budką Suflera! Wiemy, jak zareagowali fani…

Budka Suflera to wszystkim znany polski zespół rockowy, założony w Lublinie w 1974 roku przez Krzysztofa Cugowskiego i Romualda Lipkę.

W 2014 roku zespół odbył pożegnalną trasę, kończąc w ten sposób oficjalnie działalność. Wznowił ją co prawda w 2019 roku, ale już bez udziału wokalisty Krzysztofa Cugowskiego.

 

Nowy wokalista legendarnej grupy

Tydzień temu nowym wokalistą Budki Suflera został oficjalnie Jacek Kawalec. Aktor znany z programu „Randka w ciemno”, oraz z serialu „Ranczo” miał już okazję pokazać swoje wokalne możliwości w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zespół przedstawił go jako jednego z dwóch wokalistów (jednym z nich jest Robert Żarczyński) śpiewających ich piosenki na scenie. Fani byli zaskoczenie tą informacją. Krzysztof Cugowski podsumował działalność Budki Suflera po 2014 roku jako:

 

Smutne demolowanie legendy

 

Jacek Kawalec przyznał, że ma świadomość porównywania go do Krzysztofa Cugowskiego, jednak będzie chciał to zrobić po swojemu:

 

Mam świadomość tego, że będę porównywany z genialnym, obdarzonym niesamowitym talentem wokalnym, Krzysztofem Cugowskim. Ale ja nie będę chciał się z nim porównywać, będę się starał zaśpiewać te rzeczy po swojemu – przyznał Kawalec.

 

 

Debiut Jacka Kawalca i Budki Suflera na WOŚP

Zespół wystąpił w nowym składzie podczas 30.finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy. Grupa wykonała takie utwory jak „Twoje radio”, „Sen o dolinie”, czy „Jest taki samotny dom”.

 

Miażdżące komentarze fanów

Niestety debiutu Budki Suflera i Jacka Kawalca nie można zaliczyć do udanych. Komentarze fanów były bardzo krytyczne – podkreślili że dla nich Budka już nie istnieje!

 

Budko, litości. To jest cyrk!

Zaczynam się zgadzać z Krzysztofem Cugowskim i jego słowami o demolowaniu legendy. To jest jakiś koszmar

Dramat i wielka przykrość. Niszczenie wizerunku zespołu

 

Artysta odniósł się do rażącej krytyki

Aktor w rozmowie z Plejadą odniósł się do hejtu i przyznał, że jest świadomy swoich błędów.

A wy oglądaliście ten występ ? Jak wam się podobał?
https://www.instagram.com/budka_suflera_official/
https://www.instagram.com/budka_suflera_official/

Komentarze

Komentarze