Pies przypominający Lady Gagę stał się HITEM internetu!

Pięcioletni Shih Tzu o imieniu Bontenmaru zyskał tysiące obserwujących na Instagramie dzięki swojemu niesamowitemu podobieństwu do Lady Gagi.

Pies przypominający Lady Gagę

Pewien uroczy piesek Shih Tzu stał się gwiazdą internetu ze względu na swoje podobieństwo do gwiazdy popu Lady Gagi – informuje portal Daily Mail. Pięcioletni pies Bontenmaru nosi imię japońskiego samuraja i mieszka w Tokio. Jego konto zasubskrybowało ją ponad 22 tysiące użytkowników Instagrama. Właściciel czworonoga, Tomoyo Matsuura, wierzy, że jego ukochany pupil zawdzięcza swoją sławę głównie dzięki fryzurze, która wygląda jak charakterystyczne uczesanie Lady Gagi, które piosenkarka nosiła przed laty – a mianowicie prostą grzywkę i krótki blond bob.

Czytaj też: Nie żyje pierwszy pies, który zaraził się koronawirusem w USA

pies
IG
pies
Insta

„Bontenmaru jest strzyżony co dwa miesiące, a co trzy tygodnie ręcznie przycinam jego grzywkę” – powiedział właściciel psa.

Pies na co dzień uwielbia leżeć na kanapie. Jego pani ubiera go w różne zabawne ubrania i regularnie wrzuca do sieci jego zdjęcia.

Na Instagramie Bontenmaru można obejrzeć mnóstwo filmików, na których widzimy m.in. jak zwierzak pływa, je arbuza i patrzy na swoje odbicie w wodzie. Prawda, że jest uroczy?

Oficjalny profil psa możecie obejrzeć TU.

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze