Piją DRINKI Z WŁASNEGO MOCZU! Zdradzili, co przypomina w smaku

Bex Long i John Dixon są parą. Kobieta i mężczyzna wierzą, że uryna ma właściwości zdrowotne. Dlatego piją własny mocz każdego dnia.

Brytyjczycy o swoim pomyśle na zdrowie opowiedzieli w brytyjskim programie telewizyjnym. Na wizji wypili też własny mocz (po jednej lampce). Według nich pachnie on jak… mocz, ale smak zależy od tego, co jedli i pili wcześniej.

Zdradzili, dlaczego zdecydowali się pić urynę. Ich zdaniem to cudowny eliksir, który pomaga pokonać objawy depresji. Ponadto ma on właściwości rozjaśniające skórę. Twierdzą oni, że mocz to silny napój energetyczny.

Zobacz: “PIJCIE KREW z okresu!”. Tak SPRZEDAJE PATENT na częstą dolegliwość

Para nie tylko pije mocz, ale i aplikuje go na skórę. Na przykład nakłada na rany i poparzenia. Efekt? Skóra szybciej się goi.

To John zaczął pić mocz jako pierwszy, polecił mu ten sposób jego przyjaciel. Potem dołączyła do niego Bex. On pije jedną lub dwie szklanki moczu dziennie. Jego zdaniem efekty spożywania odchodów są natychmiastowe, oczyszcza się organizm.

Kobieta zaczęła pić własny mocz z nadzieją na pokonanie depresji, wcześniej stosowała antydepresanty. Dziś zarówno John, jak i Bex uważają, że urynoterapia to klucz do zdrowia.

Lekarze ostrzegają przed urynoterapią. W końcu wydalanie moczu to sposób na usunięcie z organizmu produktów przemiany materii. Zatem mogą się w nim znajdować szkodliwe substancje. Jeśli go pijemy, znowu trafiają do organizmu.

Zobacz też: Uzależniła się OD WŁASNYCH ODCHODÓW. Dasz wiarę, CO SOBIE NIMI ROBI?!
 
Źródło: natemat.pl, dailymail.co.uk
Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

Komentarze

Komentarze