Pijana matka wiozła samochodem 4-letnią córkę! Miała 2 promile alkoholu!

Do przerażającego zdarzenia doszło w miejscowości Giebło, w województwie śląskim. 44-letnia kobieta będąca pod wpływem alkoholu prowadziła samochód, w którym znajdowała się również jej 4-letnia córeczka. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca miała 2 promile.

Pijana 44-latka spowodowała kolizję drogową. Zahaczyła lusterkiem o inny samochód. Co ciekawe, prawdopodobnie nawet tego nie zauważyła i pojechała dalej.

Około 15:00 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie telefoniczne.

Zgłaszająca kobieta jechała osobówką w kierunku Zawiercia, gdy w miejscowości Giebło została zahaczona lusterkiem przez jadącego z naprzeciwka fiata cinquecento. Kierująca fiatem nie zatrzymując się odjechała z miejsca kolizji – potwierdzają policjanci.

Osoba poszkodowana, która zawiadomiła funkcjonariuszy postanowiła pojechać za pijaną 44-latką.

Oba pojazdy zatrzymały się w Pilicy. Kierująca fiatem tłumaczyła policjantom, że nie zauważyła zderzenia w wymijanym pojazdem. W czasie badania wydmuchała ponad 2 promile alkoholu – poinformował jeden z policjantów.

Sprawczyni zostało zabrane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu może jej grozić nawet do 5 lat więzienia.

Zobacz też: Czy jesteś DOBRYM RODZICEM? Sprawdź, jakich BŁĘDÓW NIE POPEŁNIAĆ!

Źródło: Fakt.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze