PIJE ALKOHOL, karmiąc piersią! Ekspert ją POCHWALIŁ, matki ZJECHAŁY

Jesse James Decker ma troje dzieci. Zrobiło się o niej głośno w sieci po tym, jak opublikowała jedno zdjęcie. Widać na nim, jak karmi dziecko, a jednocześnie trzyma w dłoni kieliszek alkoholu.

Pod zdjęciem napisała: Zdrówko laski. Co wskazuje na to, że piła trunek w trakcie karmienia piersią.

Pod postem matki zawrzało. Pojawiło się morze negatywnych komentarzy, ale i neutralnych.

* “Odłóż to wino, a jeśli musisz się napić, to daj dziecku butelkę
* “Nazywa się to metabolizmem. Wygoogluj to. Ona pije PODCZAS karmienia piersią, a potrzeba czasu na wchłonięcie alkoholu. To nie jest skomplikowane. Drożdże owsiane i piwne pomagają w produkcji mleka
* “Daj jej żyć! Nie robi nic nielegalnego, a to, co widać na tym zdjęciu, nie szkodzi jej dziecku. Nie chcesz oglądać kobiety, która karmi swoje dziecko, przewiń w dół

Część internautów skrytykowała nieodpowiedzialną matkę, część stwierdziła, że nie ma nic złego w piciu alkoholu, stając w jej obronie. Pozostałym nie spodobało się to, że pokazuje publicznie akt karmienia dziecka piersią.

Jak się okazuje, w trakcie karmienia mlekiem matki można pić alkohol. Konsultant do spraw laktacji, Leigh Anne O’Connos, zaznacza, że musi się to odbywać z umiarem.

Alkohol, jak prawie wszystko, co spożywamy, dostaje się do mleka, ale w tak niewielkich ilościach jest znikomy – powiedziała.

Zgadzacie się z komentarzem konsultantki? Naszym zdaniem w okresie ciąży i karmienia lepiej powstrzymać się od picia alkoholu nawet w małych ilościach w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie dziecka.

Jesse James Decker, wino w ciąży, alkohol w ciąży, alkohol a karmienie piersią, karmienie piersią

Zobacz też: W ciąży piła 2 LAMPKI WINA DZIENNIE! Zobacz, JAK WYGLĄDA JEJ DZIECKO

Źródło: popularne.pl
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze