Piła codziennie szklankę tego soku! PROBLEMY Z TRĄDZIKIEM zniknęły na zawsze!

Co rusz słyszymy zarówno w telewizji jak i w radio, że powinniśmy spożywać jak najwięcej owoców i warzyw! O tym, dlaczego warto to robić, przekonała się na własnej skórze 30-letnia Laurel, która piła codziennie szklankę soku z selera. Nie uwierzycie, co stało się po dwóch miesiącach kuracji. 

Seler to idealny, naturalny lek na reumatyzm, artretyzm, bóle neuralgiczne, wysokie ciśnienie, zaostrzenie apetytu i wzmocnienie układu nerwowego. Co ciekawe, częste spożywanie selera może w istotny sposób wpłynąć na wygląd naszej skóry.

Po kilku miesiącach picia soku z selera, 30 letnia Laurel pochodząca ze Stanów Zjednoczonych zauważyła, że jej problemy z trądzikiem zniknęły. Kobieta od wielu lat próbowała wyleczyć krostki mocnymi lekami, niestety po kilku miesiącach trądzik nawracał ze zdwojoną siłą.

Zbawienny w leczeniu problemów skórnych okazał się sok z selera. Oczyszcza on organizm z toksyn, poprawia kondycję naszej skóry. Zawiera dwa razy więcej witaminy C niż cytrusy. Bogaty jest również w beta-karoten, witaminę E, wapń, fosfor, żelazo oraz magnez.

Jeśli i wy borykacie się z problematycznym trądzikiem, koniecznie wypróbujcie tej metody!

Zdjęcie: Pixabay

Źródło: Instagram

Źródło: Weronika Rosati znowu atakuje Śmigielskiego! „Będę walczyć o jak najlepsze alimenty dla córki”

Komentarze

Komentarze