Piszesz SMSy prowadząc auto? Historia tej 17-latki sprawi, ŻE JUŻ NIGDY WIĘCEJ TEGO NIE ZROBISZ

Piszesz SMSy prowadząc auto? Historia tej 17-latki sprawi, ŻE JUŻ NIGDY WIĘCEJ TEGO NIE ZROBISZ. Shannon Gittings zginęła w wypadku samochodowym. Straciła panowanie nad kierownicą, ponieważ w międzyczasie pisała wiadomości do swojego chłopaka. Jej historia stała się przestrogą dla wielu osób.

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Shannon Gittings wracała właśnie z pracy do swojego domu w Tasburh. W pewnym momencie całkowicie straciła panowanie nad autem, zjechała ze swojego pasa ruchu i uderzyła w stojące nieopodal drzewo. Wypadek wydarzył się na drodze A140 we Wschodniej Anglii.

Śledczy ustalili następującą wersję wydarzeń: „Gittings czytała lub odpowiadała na wiadomość swojego partnera, Smitha. Jest to najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń, która tłumaczy, dlaczego jej pojazd zjechał z jezdni i uderzył w drzewo”. 

Nastolatka była jeszcze niedoświadczonym kierowcą. Prawo jazdy odebrała kilka tygodni przed tragicznym wypadkiem. Śledczy, którzy są zaangażowani w tę sprawę twierdzą, że również brak doświadczenia w prowadzeniu pojazdu mógł być przyczyną wypadku.

Byłaś najbardziej niesamowitą młodą damą jaką znaliśmy. Kochało cię tak wiele osób. Będziemy za tobą tęsknić bardziej niż mogłabyś sobie to wyobrazić – napisali za pośrednictwem mediów społecznościowych rodzice zmarłej Shannon Gittings.

Przestrzegamy was przed pisaniem smsów w trakcie jazdy samochodem! Jak widać, może to skończyć się tragicznie…

Zobacz też: Pada? Nie zgadniesz, JAKI schowek przez BRZYDKĄ pogodą ma Małgosia SOCHA!

Źródło: o2

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze