Po latach wyszło na jaw, co łączyło Martyniuka z Anną Przybylską

Być może trudno w to uwierzyć, ale Zenon Martyniuk współpracował kiedyś z Anną Przybylską. Czego dotyczyła ich współpraca? Okazuje się, że…

Zenon Martyniuk jest gwiazdorem disco polo. Anna Przybylska była jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Jak to możliwe, że połączyła ich współpraca? Czego mogla ona dotyczyć?

W swojej biografii „Życie to są chwile”, artysta zdradził wiele ciekawych faktów ze swojego życia, które do tej pory nie były znane szerszej publiczności. Martyniuk ujawnił m.in., że miał okazję poznać i współpracować z Anią Przybylską.

Martyniuka
Instagram

W publikacji umieszczono nawet ich archiwalne zdjęcie, a także opisano, jak się poznali. Historia ich znajomości jest bardzo ciekawa i wiele osób może zaskoczyć. Okazuje się, że na początku swojej drogi zawodowej, Anna Przybylska pracowała jako makijażystka i stylistka. Pewnego dnia Ania została zaangażowana do współpracy na planie jednego z teledysków Zenka.

„Była popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze” – pisze w swojej książce gwiazdor.

Przełomowy moment

Martyniuk opowiedział także o przełomowym momencie w życiu Ani, który miał miejsce na planie klipu gwiazdora. Okazuje się, że podczas pracy na planie, do Przybylskiej zadzwonił Bogusław Linda, który zaproponował jej rolę w filmie „Sezon na leszcza”.

Zobaczcie archiwalne zdjęcie Ani i Zenka, które pojawiło się w książce „Życie to są chwile”.

Czytaj też: Siostra Anny Przybylskiej pokazała GRÓB AKTORKI! JEST…

Martyniuka
Gwiazdy.wp
Martyniuka
Instagram

Źródło: Gwiazdy.wp

Zdjęcia: Instagram, Gwiazdy.wp

Komentarze

Komentarze