Po tych gestach poznasz, że on planuje się z Tobą rozstać!

Mowa ciała i tembr głosu czasem mówią dużo więcej niż słowa. Pewne gesty oznaczają, że twój ukochany planuje z Tobą rozstanie. Rozszyfruj te sygnały.

Niecierpliwe ruchy

Brak cierpliwości do Ciebie objawia się niecierpliwymi gestami. Twój ukochany dużo wcześniej okazuje Ci swoją irytację i poddenerwowanie. Takie gesty mogą przyjąć formę niecierpliwego stukania w blat stołu lub wybijania rytmu. Tak jakby mężczyzna chciał przyspieszyć pewne rzeczy.

Kojące gesty

Zerwanie zawsze oznacza duży stres dla dwóch stron w związku. Czasem podświadomie wykonuje kojące gesty bo chce złagodzić nadchodzący stres. Chce Cię „ugłaskać”. To rytuał, który ma Cię znieczulić i sprawić, że będziesz mniej cierpiała. Jednak to tylko pozorne.

Barykada

Zakochane pary nie mogą od siebie oderwać rąk. Jeśli uczucie się kończy to partner unika dotyka. Ten niemal go „parzy”. Partner wykonuje nawet gest barykady i zamyka się przed nami.

Ucieka wzrokiem

Oczy są zwierciadłem duszy i wszystko w nich widać. Partner nie chce na Ciebie patrzeć bo obawia się, że zauważysz, że już Ciebie nie kocha. Gdy nie patrzy to oznacza, że coś ukrywa. Osoba, która planuje rozstanie, będzie za wszelką cenę unikała kontaktu wzrokowego.

Ostre rysy twarzy

Gdy jesteśmy zakochani nasza twarz jest pogodna i rozświetlona uśmiechem. Zmiana uczuć odbija się na wyglądzie twarzy. Rysy się wyostrzają i stają się groźne. Uśmiech znika z twarzy.

źródło: papilot.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze