PODMIENILI NOWORODKI na porodówce. Dzieci spotkały się po 40 latach

Tania i Valentina są dojrzałymi kobietami, mają własne rodziny. Nie wiedziały o swoim istnieniu przez lata. Okazało się, że doszło do pomyłki w szpitalu tuż po ich narodzinach.

Do zdarzenia doszło w latach 70. ubiegłego wieku.

Tania urodziła się w marcu 1978 roku. Nie była podobna do swoich rodziców. Oni jednak nie zwracali na to uwagi. Kochają ją ponad wszystko. Jako dorosła kobieta wyemigrowała do USA, gdzie założyła rodzinę.

Pewnego dnia teściowa zasugerowała jej, że nie jest córką swoich rodziców. Tym samym skłoniła Tanię do rozważań. Rodzina kobiety postanowiła dowiedzieć się prawdy za wszelką cenę.

Ojciec Tanii znalazł kobietę, która urodziła się tego samego dnia w tym samym szpitalu co Tania. Kobieta skontaktowała się z Valentiną. Mimo wielu przeciwności losu kobiety w końcu się spotkały. Stało się to dzięki reality show, które zajmowało się łączeniem rodzin po latach.

Wykonane został test DNA, który potwierdził, że na porodówce doszło do zamiany.

Tania chciała poznać swego biologicznego ojca. Udała się do Rosji, ale nie zdążyła przed jego śmiercią. Mężczyzna bowiem chorował.

Ona i Valentina poznały się. Utrzymują kontakt ze sobą, a także z biologicznymi rodzicami. Twierdzą, że są bardzo przywiązane do swoich przybranych rodzin.

Zobacz też: NIETYPOWY NOWORODEK. Gdy się urodził, POŁOŻNA ZDĘBIAŁA

Źródło: viralnova.site
Źródło zdjęć: viralnova.site

Komentarze

Komentarze