Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Artysta zostanie pożegnany z należnymi honorami.

Legendarny muzyk zmarł nagle w Poniedziałek Wielkanocny. Pojawiają się informacje o czasie i miejscu jego pochówku. Uroczystość ma mieć charakter państwowy.

Nagła śmierć

Krzysztof Krawczyk kilka tygodni temu przyjął dawkę szczepionki i zakaził się koronawirusem. Lubiany artysta trafił na kilka tygodni do szpitala. Nie chciał komentować swojego stanu. Prosił jedynie o modlitwę. Dzielnie walczył o swoje zdrowie. Pojawiła się nadzieja na wyjście Krawczyka ze szpitala na Wielkanoc. Artyście bardzo na tym zależało, podobnie jak jego ukochanej żonie Ewie. Muzyk pokonał chorobę i Święta Wielkanocne spędził z bliskim. Jednak w ostatni poniedziałek nagle poczuł się źle. Pojawiły się problemy z sercem i płucami. Żona wezwała karetkę. Niestety Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat.

Bliscy i fani w żałobie

Rodzina, wierni fani, artyści oraz ludzie kultury i polityki byli wstrząśnięci nagłą śmiercią Krzysztofa Krawczyka. Wybitny artysta odszedł nagle. Wydawało się, że gdy pokonał chorobę, wszystko zmierza ku lepszemu. Jednak tak się nie stało. Pozostawił po sobie smutek i żal nie tylko w kraju.

Pogrzeb Legendy

Pogrzeb artysty odbędzie się prawdopodobnie pod koniec tygodnia w Łodzi. Msza żałobna zostanie odprawiona w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Pogrzeb ma mieć charakter państwowy. Jak donosi Fakt, Krzysztof Krawczyk ma zostać podchowany w Grotnikach pod Łodzią. Tam właśnie król muzyki rozrywkowej mieszkał ze swoją ukochaną żoną Ewą. Ostateczną decyzję o miejscu i wszelkich szczegółach związanych z pogrzebem artysty, podejmą jego bliscy.

źródło: Fakt.pl

zdjęcie: Krzysztof Krawczyk/Facebook

Komentarze

Komentarze