Pokazała, jak BOLESNE mogą być STARANIA o dziecko. SZOKUJĄCE zdjęcie

Lauren i Garyt Walker starali się o dziecko przez 3 lata. W końcu im się udało. Szczęśliwa para postanowiła podzielić się tą informacją w mediach społecznościowych. Zdjęcie opublikowane przez kobietę pokazuje, ile trzeba znieść, by móc zostać rodzicem.

Szokujące zdjęcie
Na zdjęciu widzimy śpioszki (dwie sztuki, ponieważ kobieta spodziewała się bliźniąt), a wokół nich strzykawki. Dokładnie 452 zastrzyki Lauren musiała przyjąć, aby zostać matką.

W związku z tym spędziła w szpitalu wiele dni. Ma za sobą też kilka nieudanych prób zapłodnienia in-vitro. Każda z nich okupiona bólem i łzami.

Nadzieja
Obok fotografii przedstawiającej śpioszki i strzykawki Lauren napisała, że cierpliwość i determinacja przyniosła oczekiwany efekt:

To nasz świat z ostatnich lat. Każda strzykawka to ból, nadzieja i strach. Każda z nich przedstawia inny dzień, inną emocję. Ale warto było czekać.

Lauren na każdym kroku wspierał mąż. On jest dla mnie wszystkim. Nie mogę doczekać się przygody, jaką jest macierzyństwo – napisała na Facebooku.

Tym samym historia Lauren i Garyta pokazuje, że nadzieja umiera ostatnia. Nie warto się poddawać, trzeba próbować do skutku.

Starania o dziecko, in vitro, metoda in vitro, ciąża bliźniacza

Zobacz też: Planujesz KOLEJNE DZIECKO? Ta decyzja może mieć FATALNE SKUTKI

Źródło: abcnews.go.com
Źródło zdjęć: Facebook

Komentarze

Komentarze